Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
18263
Players nickname
Stevica Brmbota
Suspect ID
705
Date of violation
Jul 4, 2022
Time of violation
11:45
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=vQXkgzqwQZI

Nikola Cegrlic

Player
Player
Joined
Apr 2, 2022
Messages
21
E ovako ja sam dosao u zatvor kao advokat on mene krece da hapsi i govori kako nisam advokat te mu ja dajem svoju advotatsku dozvolu da se uveri i on mene nastavi da hapsi i nece da vi vrati tu advotatsku i daje mi maksimalnu kaznu
Neka se igrac kazni maksimalnom kaznom :D
 

Carls Luciano

Q Peak
Player
Joined
Feb 11, 2022
Messages
156
E ovako ja sam dosao u zatvor kao advokat on mene krece da hapsi i govori kako nisam advokat te mu ja dajem svoju advotatsku dozvolu da se uveri i on mene nastavi da hapsi i nece da vi vrati tu advotatsku i daje mi maksimalnu kaznu
Neka se igrac kazni maksimalnom kaznom :D
MG malo?
 

Walter Wilson

Bog je prvo sebi bradu stvoril
Player
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1,384
E ovako ja sam dosao u zatvor kao advokat on mene krece da hapsi i govori kako nisam advokat te mu ja dajem svoju advotatsku dozvolu da se uveri i on mene nastavi da hapsi i nece da vi vrati tu advotatsku i daje mi maksimalnu kaznu
Neka se igrac kazni maksimalnom kaznom :D
G. P. 1.3 prevara protiv ograca
 

Nikola Cegrlic

Player
Player
Joined
Apr 2, 2022
Messages
21
Ovo ti je ceo POV Ja dosao u zatvor ti me ubacis u nutra zaveses mi lisece zajedno sa Bojanom i nju hapsis i ja sam od tad krenuo da snimam
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
500
Ovo ti je ceo POV Ja dosao u zatvor ti me ubacis u nutra zaveses mi lisece zajedno sa Bojanom i nju hapsis i ja sam od tad krenuo da snimam
Onda nista prije toga se desilo da mi se bojana predstavljala kao advokat a nije imala licencu i zbog toga je uhapsena a ti sto si joj bio pomocnik uhapsen si i ti
 

Nikola Cegrlic

Player
Player
Joined
Apr 2, 2022
Messages
21
Onda nista prije toga se desilo da mi se bojana predstavljala kao advokat a nije imala licencu i zbog toga je uhapsena a ti sto si joj bio pomocnik uhapsen si i ti
Ja sam dosao ispred zatvora i sreo nju i ona mi je rekla da je advokat i ja sam bio isto i ja kao ajmo do zatvora da oslobodim druga koji me je zvao na telefon i ona je isto isla nekog da oslobodi kakve ja veze imam snjom ja sam rekao da radimo zajedno i kako sam ja mogao da znam da nije stv advokat tako da cuti pls.:p
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
500
Ja sam dosao ispred zatvora i sreo nju i ona mi je rekla da je advokat i ja sam bio isto i ja kao ajmo do zatvora da oslobodim druga koji me je zvao na telefon i ona je isto isla nekog da oslobodi kakve ja veze imam snjom ja sam rekao da radimo zajedno i kako sam ja mogao da znam da nije stv advokat tako da cuti pls.:p
Postavi pov o tome
 

Roonie Kun

Player
Player
Joined
Jun 28, 2022
Messages
96
Nakon pregleda dokaza, ostavljam ovu zalbu curratoru FIB.

Kevin Elkhabib
Nikola Gojkovic
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom