Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Zalba na administratora | Marijan Pavic

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
9197
Players nickname
Ilija Sprdandzija
Administrators nickname
Marijan Pavic
Date
Jul 7, 2022
Time
00:00
Proofs
https://youtu.be/88l1KgZZrFA

vin disel

Player
Player
Joined
Jan 28, 2022
Messages
62
Kao sto vidite na snimku id 16909 je krenuo da mg-a ja sam mu reko da nemam acc 15k id onda mi je pretio mislio sam da se sali kad sam vido da su ozbiljni ja sam krenuo da bezim i on me ubio molim vas da me ujail i da id 16909 dobije dm jer nije imao dovoljni razlog da me ubije
 

milosst686

Player
Player
Joined
Jun 14, 2022
Messages
166
Kao sto vidite na snimku id 16909 je krenuo da mg-a ja sam mu reko da nemam acc 15k id onda mi je pretio mislio sam da se sali kad sam vido da su ozbiljni ja sam krenuo da bezim i on me ubio molim vas da me ujail i da id 16909 dobije dm jer nije imao dovoljni razlog da me ubije
Pa i on se salio i ubio te, jbga, ti si se zezao, i on se zezao, ako si već došo da ga podjebavaš, prihvati posledicu
 

vin disel

Player
Player
Joined
Jan 28, 2022
Messages
62
Pa i on se salio i ubio te, jbga, ti si se zezao, i on se zezao, ako si već došo da ga podjebavaš, prihvati posledicu
Ja njega nisam podjebavo i sto prica da sam mu sjebo plantazu nisam trazim unjail jel nije fer on je dobio za mg a treba i za dm i fearp jer sam krenuo da bezim a on me ubio
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom