Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
16909
Players nickname
David Bumbar
Administrators nickname
Marin Solo
Date
Jul 7, 2022
Time
08:57
Proofs
https://youtu.be/wx6LC3HBNek

DavidMirkovic

Sam svoj gazada
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
369
Ovo nije 6.15 jer sam od osobe na kraju snimka pod prednjom oruzijem zahtevao da udje u svoj auto i da ode to je trajalo duze od 5 sekundi nije bilo potrebe da se proji do 5. Smatram da je kazna pre stroga i da nije za 6.15 vec samo za DM kao sto je osoba koja me je okacila zahtevala . Tako da smatarm da Administrator je samo zeleo da mi naskodi i vise nego sto treba a koji je to razlog ne znam. Molim da se moja molba usvoji za blazu kaznu jer ne zasluzujem warn hvala.
 

vin disel

Player
Player
Joined
Jan 28, 2022
Messages
62
Ovo nije 6.15 jer sam od osobe na kraju snimka pod prednjom oruzijem zahtevao da udje u svoj auto i da ode to je trajalo duze od 5 sekundi nije bilo potrebe da se proji do 5. Smatram da je kazna pre stroga i da nije za 6.15 vec samo za DM kao sto je osoba koja me je okacila zahtevala . Tako da smatarm da Administrator je samo zeleo da mi naskodi i vise nego sto treba a koji je to razlog ne znam. Molim da se moja molba usvoji za blazu kaznu jer ne zasluzujem warn hvala.
Naliva sa pusku vozi po planine radi rdm kako nije za warn ljudi molim vas
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom