Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved KRP, PG, FearRP, RPS, MG, BA, Psovanje Majke | ID: Na Videu (Vise Igraca)

Status
Not open for further replies.
Your ID
27067
Players nickname
Micheal_Haze
Suspect ID
0
Date of violation
Jul 8, 2022
Time of violation
22:00
Proofs
https://youtu.be/6x4EOobNXqI

Micheal Featherstonehaugh

Once u start to Learn, the L dissapears
Player
Joined
Jul 8, 2022
Messages
145
Jedna porodica, nepoznato ime. (FearRP, RPS) Momak u 20h dolazi SAM u moju bazu, i pored mene (AFK 30sec, imam oruzije u ruci) pocinje da krade panele, 1h nakon toga momak je dosao sa helikopterom (BA) koji sluzi za polaganje, kako bi (RPS, FearRP) sam ukrao nase panele. Mi smo krenuli prema njihovoj bazi (jer znamo gdje su) i otisli smo da ukrademo njihov panel. Jedno lice smo ubili, te se desilo sljedece. Nakon kradje panela, (MG) dolaze njegovi clanovi porodice IG kako bi nas ubili. Ubili smo 1 osobu, te je (KRP) na NonRP chat pisao da idem na Forum, u sred mog RPa. Dolazi sljedeca osoba koju ubijam (PG + Psovanje Majke) te mi MRTVA OSOBA pocne psovati majku na Voice Chatu.


Video Dokaz:


Molba:

Moli se ADMIN - John Zambada, da rijesi ovaj slucaj s tim da je on bio rijesio ovaj slucaj. Hvala ukoliko se ova zalba ispuni.
 

A.V.

Player
Player
Joined
Apr 19, 2022
Messages
39
likovi rade masivan rdm u gradi i pritom rade i mg pritom se vidi da likovi ni pravila ne znaju jer dolaze i ubijaju ljude po svojim kucama bez ikakvog rp-a
 

Clowny Henyy

Player
Player
Joined
Jul 6, 2022
Messages
48
Ovo se ne moze uvaziti posto je snimano u OBS, plus MG i ne mogu da ubijaju ljude po njihovim kucama bez ikakvog rp-a
 

Clowny Henyy

Player
Player
Joined
Jul 6, 2022
Messages
48
Kako je level 6 i ima vestine skinove sve ove stvari, to se mora proveriti ili mu je neko prebacivao ili on sam sebi
 

Filip Dotexe

Player
Player
Joined
May 19, 2022
Messages
135
i da napomenem da si mnogo pogresio oko ovog helija, taj lik nije nas, znaci sve u svemu ti si prvi doso kod nas u fam house da pravis problem.
 

ZedDarkin

𝓦𝓲𝓷 𝓲𝓷 𝓼𝓲𝓵𝓮𝓷𝓬𝓮
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
150
gp 6.15 pucanje na heli bez dobrog razloga samo sumlja za kradju
 

John Loco

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
134
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 27067 dobit će kaznu za MG (koristi Discord) , G.P. 6.7 , G.P. 6.8 , G.P. 6.15/kaznu dobio vec​
  • ID 16011 dobit će kaznu za MG (koristi Discord) , G.P. 6.15/kaznu dobio vec​
  • ID 20548 dobit će kaznu za G.P. 3.2​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom