Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
12093
Players nickname
Coa BlackOG
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
Jul 12, 2022
Time
08:35
Proofs
-

CoaBlack

Player
Player
Joined
Apr 4, 2022
Messages
65
Dobro vece,

Zamolio bih vas da razmotrite moju molbu zbog kazne: Pravila događaja 1.7
Blokiran:
Coa BlackOG 12093

Zaista nisam neko ko se time bavi, ne kucam sifre kada prelazim misije dok ne resim sve do kraja...
Zamolio bih administraciju da pregleda logove toga dana od 00:00 do 03:00 ili mozete da pristupite mom racunaru kako bi proverili, jer nikada ne bih koristio takve stvari.. Imam dosta godina OC i vremena koje sam proveo ovde IC, i radio na njemu svakoga dana, ne bih voleo da nizbogcega izgubim sve, kada nista nisam uradio, niti imao zle namere.
Zbog racunara koji je slabiji neko vreme necu ici na evente, bavicu se nekim drugim poslovima i stvarima kao i do sada, dok ne resim nove konfiguracije za racunar.

Izbacilo me je cim su usli u hangar, a kako se nastavio kretati i pucati i ja gledam nije mi jasno, jer mi je puklo cim su zapucali na mene..

Zamolio bih vas ako mozete da proverite logove te veceri ili moj racunar. Ne bih voleo da zbog nicega sto nisam uradio izgubim sve. Pratite me neko naredno vreme, zaista ne bih voleo da posle toliko vremena, zbog nicega izgubim sve. Bice mi krivo ako me kaznite, a nisam nista uradio, ne koristim takve stvari.

Pozdrav.
Coa BlackOG 12093
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom