Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
24227
Players nickname
Dona Jeans
Suspect ID
1013
Date of violation
Jul 12, 2022
Time of violation
23:30
Proofs
https://youtu.be/pIXpGv9qRts

Galaxy4Life

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
103
Pa da vi sto radite PG ocete i to da dostavim POV i sto provocirate pa kad vas neko psuje onda vam kriv djavo ajde ne prdi tu po forum. Svakako izletelo mi je zato sto me likusa izludela hapsi coveka bez razloga... A ja nisam odma ko vi da stavljam na forum za svaku sitnicu i smestam banove i jail meni danas isto lik psuje majku i sta da mu radim preko igricu pff ko da mi znaci nesto.. Ali ocigledno vama znaci da smestate ban ajde cao.
 

Miro Sumar

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
108
Mislim da ne trebate takva sranja kaciti po forumima neko rijesiti sve occ...Svako se iznervira i proleti mu nesto sto nije hteo rijeci,da bih bio na tvom mesto ja bih povukao zalbu i rijesio bih occ i popricao zasto je tako rekao...Msm da stvarno nema potrebe da dobije ban,svakome se desi!
 

Galaxy4Life

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
103
ali moras imati meru isto kao sto ti ne volis tebi neko da psuje tebi bliznje isto tako neko drugi ne voli ili ne trpi
Pa dobro ne volim ali to je igrica i sta sad treba da se kacimo ovde na forum kao na zid ne razumem kao mala deca da se tuzakamo sto nekome izleti nesto..
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Na POV se vidi kako osoba dolazi bez imalo trunke za RP i vrijeda majku druge strane. Da FIB nije imao pravo da hapsi to lice ono ne bi bilo uhapseno, a to sto se ne mozete suzdrzati nije do nas. Samim tim kolegica je pokusala RP ili ti ga IC rjesiti situaciju na podmornici gdje ste ju ubili prije eventa te prekrsili jos jedno pravilo. Za psovanje majke nema izlike te molim admine a se ovo rijesi. Hvala
 

Miro Sumar

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
108
Na POV se vidi kako osoba dolazi bez imalo trunke za RP i vrijeda majku druge strane. Da FIB nije imao pravo da hapsi to lice ono ne bi bilo uhapseno, a to sto se ne mozete suzdrzati nije do nas. Samim tim kolegica je pokusala RP ili ti ga IC rjesiti situaciju na podmornici gdje ste ju ubili prije eventa te prekrsili jos jedno pravilo. Za psovanje majke nema izlike te molim admine a se ovo rijesi. Hvala
Al brate iskren da budem lici da je stv iznerviran od necega a to se ne vidi na pov,nemoze biti iznerviran i to pricati bez razloga.Sigurno si i ti nekada bio iznerviran i rekao nesto sto nisi trebao,budi covjek
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom