Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
11372
Players nickname
Tobias Rieper
Administrators nickname
Zille Yip
Date
Aug 14, 2022
Time
19:08
Proofs
https://imgur.com/a/PN8ZZlA

Milos Obradovic

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Dec 19, 2021
Messages
76
Pre svega pozdrav svima iz admin tima. Zamolio bih vas da pogledate situaciju koju je napravio doticni Zille. Dva minuta pre eventa nas je familija Hybrid pobila i prekrsila pravila servera, mi smo kontaktirali administraciju niko se nije javljao. Pokusali smo da se vratimo na informal jer je par nasih momaka ostalo zivo i da probamo da ucestvujemo na eventu. Krenuli smo kolima preko planine kako bi sto pre dosli na tacku okupljanja, pored nas je bilo takodje automobila koji su radili istu stvar, a i okolo poredjanih po planini. Desava se sledece, moj ortak dobija demorgan za PG. Admin se samo teleportao i opalio mu demorgan, sumnjam da je doticni admin u istoj familiji Hybrid ili je bio nekadasnji clan i koristi svoju poziciiju admina kako bi pomogao toj familiji u krsenju pravila. Zamolio bih nekog veceg ranka admina da pregleda to jer je dosta sumnjivo. Ovo radim prvi put i iskreno mi je jako glupo sto mora da kacim po forumu kao idiot jer tako svi koji kacimo po forumu i placemo ubijamo RP. I smatram da to treba da prestane generalno. Zahtevam da se doticni skine sa pozicije admina jer zloupotrebljava polozaj. Ako sam nesto pogresno rekao izvinjavam se unapred.

Hvala
Pozdrav
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom