- Joined
- Jan 8, 2022
- Messages
- 111
Pozdrav , pisem ovu zalbu radi izvinjenja pored toga nepoznati ljudi dolazili u moju kucu i obijali nas.
Ovde se na snimku vidi da je doktor uradio fail rp , receno mu je da ne dize nikog . Sve se ovo dogadjalo van grada . Ja se krajnje izvinjavam za moje postupke i znam da se ovo vise nece dogadjati . Hvala opet
Ovde se na snimku vidi da je doktor uradio fail rp , receno mu je da ne dize nikog . Sve se ovo dogadjalo van grada . Ja se krajnje izvinjavam za moje postupke i znam da se ovo vise nece dogadjati . Hvala opet