Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
10845
Players nickname
Vukasin Ops
Administrators nickname
Muhamed Habibi
Date
Jul 16, 2022
Time
17:00 Otp
Proofs
0000

Vukasin Siciliano

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
398
Ovako bio sam na FZ raid i vozili smo se u toku voznje niko nas nije puco ili slicno, vozili smo do parashuta i meni je crashalo, ako postoji nesto u folderima da dokazem da je crashalo stavicu samo recite kako jer ja obozavam FZ ne bi nikada CL uradio na FZ niti bilo gdje. Administrator je upravu sto me poslao i dao warn jer bi i ja to uradio ali nisam to uradio ako mogu unwarn da dobijem i recite mi kako da nadjem crash log ako postoji da vam pokazem. Lijep pozdrav❤️
 

Vukasin Siciliano

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
398
Ovako bio sam na FZ raid i vozili smo se u toku voznje niko nas nije puco ili slicno, vozili smo do parashuta i meni je crashalo, ako postoji nesto u folderima da dokazem da je crashalo stavicu samo recite kako jer ja obozavam FZ ne bi nikada CL uradio na FZ niti bilo gdje. Administrator je upravu sto me poslao i dao warn jer bi i ja to uradio ali nisam to uradio ako mogu unwarn da dobijem i recite mi kako da nadjem crash log ako postoji da vam pokazem. Lijep pozdrav❤️
Jer jako volim biti u organizaciji i za.crash log ako mozete objasniti na dis: Vukasin#5650
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom