Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Zalba na odluku admina | Ante Djukela

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
25998
Players nickname
Dombinja_Corleone
Administrators nickname
Ante_Djukela
Date
Jul 16, 2022
Time
4:30
Proofs
https://gta5grand.com/forum/members/51830/

Domba

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 13, 2022
Messages
67
Pa ovako dosao sam kuci u 4 ujutru usao da stavim da mi prodaje ulicni prodavac posao, i posle 15 min lik dodje udara me i sklanja me sa mesta pa se raspravljamo tu sve se vidi on je snimao i ja sam mu opsovao porodicu ili ti majku sta vec, iskreno nikad nisam napravio ni 1 prekrsaj i ne zelim nisam takva osoba, na serveru sam dosao da chilujem da se zezam i ostalo a ne da pravim probleme i da psujem nekome.A nisam ni znao da je zabranjeno tek sam posle video ja sam mu se i izvinio on je rekao dobro ali kao mora da te okacim ako moze da mi se iskljuci zvuk na 180minuta posto mi se igra nisam takav tip da psujem stvarno.
> 3.2 Roditelje ne treba spominjati u svim chatovima, uključujući glasovne | Isključite zvuk 180 minuta ili zabranite pristup do 7 dana.
Video sam da moze i da se iskljuci zvuk pitao sam admina koji me je kaznio rekao je da napisem zalbu, ako bi moglo ta druga kazna posto mi se igra a i nikad nisam nista uradio psovao i slicno mozete da proverite da li sam 1 ruznu rec rekao, barem da budem utisan a ne da imam pauzu na 7 dana posto ipak nista nisam nikad nisam uradio lose za sledeci put svakako znam brem da budem utisan na 180 minuta. Hvala vam puno.
Stavljam 3 put temu, stvarno ne znam kako ako idalje ne treba ovakav naslov napisite mi ne razumem stvarno, Hvala jos jednom.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom