Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
25998
Players nickname
Dombinja_Corleone
Administrators nickname
Ante_Djukela
Date
Jul 16, 2022
Time
4:30
Proofs
https://gta5grand.com/forum/members/51830/

Domba

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 13, 2022
Messages
67
Pa ovako dosao sam kuci u 4 ujutru usao da stavim da mi prodaje ulicni prodavac posao, i posle 15 min lik dodje udara me i sklanja me sa mesta pa se raspravljamo tu sve se vidi on je snimao i ja sam mu opsovao porodicu ili ti majku sta vec, iskreno nikad nisam napravio ni 1 prekrsaj i ne zelim nisam takva osoba, na serveru sam dosao da chilujem da se zezam i ostalo a ne da pravim probleme i da psujem nekome.A nisam ni znao da je zabranjeno tek sam posle video ja sam mu se i izvinio on je rekao dobro ali kao mora da te okacim ako moze da mi se iskljuci zvuk na 180minuta posto mi se igra nisam takav tip da psujem stvarno.
> 3.2 Roditelje ne treba spominjati u svim chatovima, uključujući glasovne | Isključite zvuk 180 minuta ili zabranite pristup do 7 dana.
Video sam da moze i da se iskljuci zvuk pitao sam admina koji me je kaznio rekao je da napisem zalbu, ako bi moglo ta druga kazna posto mi se igra a i nikad nisam nista uradio psovao i slicno mozete da proverite da li sam 1 ruznu rec rekao, barem da budem utisan a ne da imam pauzu na 7 dana posto ipak nista nisam nikad nisam uradio lose za sledeci put svakako znam brem da budem utisan na 180 minuta. Hvala vam puno.
Stavljam 3 put temu, stvarno ne znam kako ako idalje ne treba ovakav naslov napisite mi ne razumem stvarno, Hvala jos jednom.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom