Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Pravilo 1.1 GZ,Generalno Pravilo 3.1 I 3.2 |1030 i 20

Status
Not open for further replies.
Your ID
25686
Players nickname
Machoro Boss
Suspect ID
1030 i 20
Date of violation
Jul 17, 2022
Time of violation
07:10
Proofs
https://youtu.be/R0iojgKnF3M

Prince Dior

Player
Player
Joined
Sep 14, 2021
Messages
157
Ja priznajem svoju gresku tu ubio sam ih jer nisam ih mogao vise slusat i priznajem svoju gresku to sam rekao njemu isto da sam ih ubio zato sto nisam ih vise mogu slusat da se svadaju ooc tako da vako i nako ooc je bilo :D Plus provciraju i MG rade pricaju na disc
 

LakiReyli

Player
Player
Joined
May 14, 2022
Messages
383
Sve se vidi na klipu ja sam ga vrecao IC lik je poceo da me vredza OOC majku da mi psuje i nacionalnost i me ubijaju u green zone
Mislim da trebas da povuces zalbu decko priznaje gresku
 

Macoro

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 20, 2022
Messages
177
Ja priznajem svoju gresku tu ubio sam ih jer nisam ih mogao vise slusat i priznajem svoju gresku to sam rekao njemu isto da sam ih ubio zato sto nisam ih vise mogu slusat da se svadaju ooc tako da vako i nako ooc je bilo :D Plus provciraju i MG rade pricaju na disc
Ja ni u jednom trenutku nisam ga vrecao OOC na klipu se vidi kako oce da prebaci od IC na OOC da me namesti a ja sam nastavio IC da ga vredzam nisam pao na to. Ovaj lik nema ponasanja uvjek da mu kazes dobar dan on ce poceti odma da vredja a ja ga ni ne poznajem. Ako ti nisi kriv trebao si se odmaknut a ne da me ubijes.. To je isto kao ja sad da krenem da krsim sve pravila servera i da kazem priznajem da sam kriv i da ne dobijem kaznu kako je to moguce...
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
Ja priznajem svoju gresku tu ubio sam ih jer nisam ih mogao vise slusat i priznajem svoju gresku to sam rekao njemu isto da sam ih ubio zato sto nisam ih vise mogu slusat da se svadaju ooc tako da vako i nako ooc je bilo :D Plus provciraju i MG rade pricaju na disc
I da ti kazem i ja svako sme da te pljune u GZ ako nisi znao to sme.A MG ne radimo jer smo braca i igramo u istu sobu na 2 razlicita racunara zato se cuje kao eho kada ja pricam u igricu pozz...
 

LakiReyli

Player
Player
Joined
May 14, 2022
Messages
383
I da ti kazem i ja svako sme da te pljune u GZ ako nisi znao to sme.A MG ne radimo jer smo braca i igramo u istu sobu na 2 razlicita racunara zato se cuje kao eho kada ja pricam u igricu pozz...
ID 20 nista lose rekao nije skloniga i ostavi samo 1030 i.GG
 

Macoro

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 20, 2022
Messages
177
Kako to da te on vredja OOC a ti njega IC?
Lepo na snimku se sve vidi kako ja rpam a on pokusava da prebaci svadjanje od IC na OOC da bi mene kaznili Admini.Ja nisam pricao nista OOC a on to sto proba da me namesti to nije moja stvar
 

Macoro

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 20, 2022
Messages
177
ID 20 nista lose rekao nije skloniga i ostavi samo 1030 i.GG
Ti si niko i nista da kazes sta da radim ti si nebitan u ovoj situaciji ja tebe e znam ni kosi ni sta si i zasto ga branis.Jos kad smo dosli mi prvi put ID 20 je izvadio pusku i na kraju nas ubio neka razmisli sledeci put pre nego sto neko ubije u green zonu on ne sme u green zonu ni pusku da drzi a ne da puca i ubija.
 

LakiReyli

Player
Player
Joined
May 14, 2022
Messages
383
Ti si niko i nista da kazes sta da radim ti si nebitan u ovoj situaciji ja tebe e znam ni kosi ni sta si i zasto ga branis.Jos kad smo dosli mi prvi put ID 20 je izvadio pusku i na kraju nas ubio neka razmisli sledeci put pre nego sto neko ubije u green zonu on ne sme u green zonu ni pusku da drzi a ne da puca i ubija.
samo ides od coveka do coveka i prozivas i onda ga kacis bravo decko.Momak za pohvalu
 

bigguccisosa

Player
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
390
Lepo na snimku se sve vidi kako ja rpam a on pokusava da prebaci svadjanje od IC na OOC da bi mene kaznili Admini.Ja nisam pricao nista OOC a on to sto proba da me namesti to nije moja stvar
Sta se na snimka vidi? Da ti provociras i pricas bukvalno sta ti na dusa bije, gdje ti tu tvoj "roleplay?"
Smesno je to sto pricas da on zeli da te namesti za da bi tebe kaznile admine a ustvari ti to radis,
ili ti nije celi video ili nesto se tu ne sklapa
 

Macoro

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 20, 2022
Messages
177
Sta se na snimka vidi? Da ti provociras i pricas bukvalno sta ti na dusa bije, gdje ti tu tvoj "roleplay?"
Smesno je to sto pricas da on zeli da te namesti za da bi tebe kaznile admine a ustvari ti to radis,
ili ti nije celi video ili nesto se tu ne sklapa
Decko prvo prolistaj pravila sta se sme a sta ne pa pisi a za klip ne brini klip je ceo od kada smo se sreli sa ovi nemam sta ja vama da objasnjavam vi ste nebitni ovde sta se mesate ko vas nesto pitao
 

Prince Dior

Player
Player
Joined
Sep 14, 2021
Messages
157
Prvo i poslednje sam si sebe zafrko tu radi te mg na discu pricate provocirate u gz i ja vas nisam mogao vise slusat da se vredjate i ubio sam vas jer ko zna sta bi se dalje desilo ako admin odluci da me kazni kazni ce me a to sto ti provociras i pokusavas warnov-e da nabijas ljudima tu si se zafrko jer sledeci put kad naletim na tebe cemo mi drugu pricu pricat i kao 3 sam si kriv dosao si do nas i poceo si da pljujes po nama to je ban! i kao cetvrto sto si naletio na nas u 6 ujutro umori obojica i namjerno provociro i namjerno namjesto banove i sve i sto pricas na discord-u to ti je odma ooc a on tebe vrjedo ili ne ti si usro do grla prekrsio si 3 pravila i kao peto admin ce da odluci sta ce se desi!
 

Diiimmmi

Player
Player
Joined
Jun 27, 2022
Messages
19
Iskreno, provocirao si gospodina i ,,pljuvao,, na njega kako bih dobio njegovu reakciju moje misljenje je da si ti ovde kriv.
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
Pitam se samo jos kolko kerova sa FIBA ce doci da sere i vodi politiku high commandu da ga brani
 

Radislav Baic

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
792
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 1030 dobit će kaznu za G.P. 3.2 - zabranjeno je spominjati roditelje
  • ID 20 ce dobiti kaznu za P.Z.Z. 1.1 - zabranjeno je ubijat ljude u G.Z.
    ID 25686 ce dobitit kaznu za MG - "ubili ste me u zelenoj zoni" je MG
    ID 16050 ce cobiti kaznu za BAIT - pljujes na ljude i bejtas ih na ovo
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom