Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Pravilo Dogadjaja 1.3 - Casella Family - ID 124

Status
Not open for further replies.
Players nickname
Johnny_Loco
Suspect ID
124
Date of violation
Oct 13, 2021
Time of violation
02:40
Proofs
https://youtu.be/A-XXq3OShww

IgorStojke

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
10
Tek smo dobili neformalnu familiju,prvi put radimo i nismo znali dokle je krug,sry moja greska buraz.Prisli smo pre eventa kod vas da vas pitamo nesto i to,rekli ste nam da se sklonimo..Nadam se iskreno da se ne ljutis zbog izgubljene teritorije realno nas je bilo i mnogo vise.

PS:Mislio sam da je zona u onom selu dole nisam znao da je ovolika.Igras sa englezom koji je igrao na engleskom samim tim imas vece iskustvo skripte nego mi koji igramo od opena.

Lep pozdrav

Sef familije Cesar_Casella
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
● Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji POV
● Čeka se odgovor ID-a 2497,487,250,255,299,2692. Ima 12 sati da odgovori. ( moze i jedan od navedenih da postavi POV )​
 

IgorStojke

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
10
Zika Turkovic rekao sam,nismo znali dokle je krug i to,prvi put smo tu bili na zoni,pri
hvati zalbu slobodno.Snosim svu odgovornost za ovo i dajem rec da se vise nece ponoviti.

Mislio sam da je turf dole u selu,on igra sa englezom i samim tim ima veliko iskustvo sa skriptom za razliku od nas koji igramo od opena i koji smo tek sinoc dobili prava za neformalne organizacije.
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
● ID ( 2497,487,250,255,299,2692 ) dobit će kaznu za ( ulazak u područije prije početka događaja )
● ( Pravila događaja 1.3 )​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom