Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
25686
Players nickname
Machoro King
Administrators nickname
Ivkezz Obama
Date
Jul 23, 2022
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/116/

Macoro

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 20, 2022
Messages
177
ja sam dobio ban zauvek navodno zbog toga sto vise puta sam ulazio na akauntu sa drugim social clubom a nije moj. To mi je odgovorio Chief Abraham Elkhabib.E sad ja nikad nisam ni napravio account na rockstar social clubom niti posedujem moj ja uvjek kad ulazim na server ulazim bez account na rockstar ja samo igram GTA roleplay niti sam igrao online niti offline mode ne znam ni mapu uvek si markam kad treba negde da idem.Ja se ne razumem tolko oko tehnologije i engliski jezik pa je morao moj drug da mi instalira GTA pa mozda se on tad najavio na njegov rockstar account i zato jer on igra na Grandu vam je pokazalo to a celo vreme ja od kad igram na grandu mi se pojavjuje kao neke clouds error i mi kresa igrica pa mora da je restartiram a ja nisam najaven na rockstar radi se za neka zabluda neznam ni ja tacno sta je ovo pretpostavjam i da me sad unbanate ja jos ne znam sta da uradim da ne bi me opet banovali. Znam sva pravila to sam se potrudio da naucim da ne krsim nisam ni jednom bio u demorgan imam 18godina u gradu nadam se da ce te imati razumevanju jer ne znaju svi sve jer ja se ne razumem bas oko takve stvari molim vas ako mozete da mi objasnite sta da radim ne znam kako da vam dokazem da apsolutno nemam pojma sta se dogodilo nista nisam namerno uradio molim vas pomozite mi.
 

Macoro

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 20, 2022
Messages
177
Nekoliko puta sam igrao u igraonicu i dva tri puta kod priatelja na mom grand accountu mozda zato ste videli rockstar koji nije moj ali ja nikome nisam davao acc niti delio acc niti trgovao ako je zbog toga izvinjavam se ja nisam znao da ne smem da igram tako jer ja sam mislio da nema veze rockstar sa grandom.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom