Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Kršenje pravila ID:9746, 9743, 14860, 14475, 7951

Status
Not open for further replies.
Your ID
24030
Players nickname
Ante Spretnik
Suspect ID
9746, 9743, 14860
Date of violation
Jul 27, 2022
Time of violation
14:00
Proofs
https://youtu.be/8TqiTMALses

Ante Spretnik

Player
Player
Joined
May 27, 2022
Messages
42
Poštovani,
nažalost nemam dio snimke di se vidi kako pucaju na nas bez bilo kakvog RP-a, ali i u situaciji nakon toga se vidi puno kršenja pravila. Npr imate VDM, pa isto tako pokušavaju me pljačkat i otet u gradu, pa me opet ubijaju nakon toga bez RP-a, usred razgovora krenu da pucaju na mene. Čuje se na sminki da sam se i ja iznervirao te sam prešao u ooc razgovor, ali uradio sam to da im objasnim da krše pravila. Nisam imao namjere da ih okačim na forum jer je jedan njihov kolega bio ljubazan i mislio sam ih samo upozorit da to ne rade. A oni su se i dalje nastavili ponašat toksično i nastavili kršiti pravila. Na drugom snimku se vidi kako lice šeta sa revolverom u ruci, mi pokušavamo da stupimo u kontakt s njime, a on govori da ga ne možemo ispred njegove kuće, u trenutku kad smo mu rekli da stane, on nije bio kod svoje kuće, te planirao da pobjegne u GZ kako bi izbjegao RP. Njemu sam isto dao do znanja da krši pravila grada, te je on krenuo da puca na mene, nije dao nikakve zahtjeve, a uz to, nije me ni on ubio, nego su me opet ubila lica iz prvog snimka. Molim vas da pogledate snimak, i da adekvatno kaznite lica, jer ne samo da su meni i kolegi pokvarili RP, nego isto tako to sigurno rade i drugima i na taj način svima uništavaju RP. A ima ljudi u gradu koji baš i neznaju pravila i koji bi bez prigovora sad sjeli s njima u auto.
 

Ari1122

https://www.youtube.com/watch?v=Y2C5n_eXrq4
Player
Joined
Jun 25, 2022
Messages
207
Mass MG,PG,FEARRP.Pozdrav brate
 

Yudes Nolovic

Player
Player
Joined
Jul 24, 2022
Messages
136
Slusaj bato sam sebe kacis na frm a 7951 nije uopste prekrsio pravila ti si radio mg gleda se pa posle si se vracao po nas da se uradis pametan a ja sam vas digo lepo da si produzio pravo nebi bilo nista a to sto tinposle kolega radio krp fail rp mg vdm nema video za to a brises to sam si prekrsio sve sve je od nas stranu lepo uradeno po rp
 

Ivica Monte

Player
Player
Joined
Apr 7, 2022
Messages
388
Nema sto tu da trazis kazna kada nemas POV od samog pocetka. Radis MG i trcis po ulici gde vidis da svi su naoruzani FearRP
 

Ante Spretnik

Player
Player
Joined
May 27, 2022
Messages
42
lik vam se izvinjava 20 puta i ta ga jos okacis jbt
sigurno ga nebi okacio da je na tome stalo, a to sto on ne moze kontrolirat clanove svoje porodice, to mu ja nisam kriv, jasno se vidi da je id 7951 pokušao riješit situaciju mirnim putem i svjestan je greške koju su njegovi članovi napravili. Ali oni rade opet istu grešku, znači on me diže, a njegovi kolege me ubijaju. A samim time isto tako pokazuje da je svjestan greške, jer da nije nebi se ispričavao. Neka bolje bira koga će uzimat u porodicu.
 

Yudes Nolovic

Player
Player
Joined
Jul 24, 2022
Messages
136
Milos ja sam se izvinio podigo te nisi trebo nista trazit ic po naseg lika i po nas vas je bilo 2 nas 5
 

Yudes Nolovic

Player
Player
Joined
Jul 24, 2022
Messages
136
Ante 7951 nije nista uradio u to nije ni 1 pravilo prekrseno msm od strane 7951 ali nisi trebo da ides po nas posle jer ste bili 2 a mi 6
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom