Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
GuyInACorner_isus
Administrators nickname
Kayn Drakin
Date
Oct 16, 2021
Time
19:55
Proofs
Nazalost nisam stigao snimioti to ali mozete pitati moje kolege iz geta a ako je admin posten i sam ce priznati ako ne jbg.

vito1234

Player
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
33
Dobra veče, admin pod imenom Kayn Drakin me nepošteno osudio na zatvorsku kaznu od 180 minuta pod pravilom geto 1.7 kada su zeleni upali u nas hq te nas poceli pucati a ja sam uzvrsatio na njih i dobio upozorenje sto je sasvim u redu. ALI nakon toga sam otiso do benzinske lokacije pored geto a tamo se smije pljacklaati te sam naredio zelenom da izade iz auta da ga opljackamo ja i drugovi iz organizacije. On mene ubija te kada dosao bolnicar i izljecio me dobio sam zatvor bez razloga i sada to dosta upropaštava rp i mislim da nije pravedno! Zato bih zamolim da kaznite admina i da sam vračen na slobodu. Hvala i LP
 

vito1234

Player
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
33
eto moj iz getoa je snimio saad vam evo dokaz i zelim van iz zaztvora id:3954 hvala
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Na 3 minutu i 3 sekundi se vidi da ste pucali iz HQ-a zato sam vas i kaznio. Pozdrav sve najlepse.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom