Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
6825
Players nickname
Johny Pikeks
Administrators nickname
luka imortal
Date
Jul 30, 2022
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/157182/

1N.OnlyPikeks

Player
Player
Joined
May 29, 2022
Messages
214
Dobio sam kaznu za p.z.z 1.1 zato sto se na povu vidi kako sam ubio neke ljude.
1. Video je secen i editovan kako bi odgovaralo coveku koji me je prijavio
2. Video je kraci od 1 min odnosno 34 sekunde je dugacak.
3.Igrac snima sa "Medal" programom a admin ga ne kaznjava
 

ToniZero

Macedonian Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
113
Dobio sam kaznu za p.z.z 1.1 zato sto se na povu vidi kako sam ubio neke ljude.
1. Video je secen i editovan kako bi odgovaralo coveku koji me je prijavio
2. Video je kraci od 1 min odnosno 34 sekunde je dugacak.
3.Igrac snima sa "Medal" programom a admin ga ne kaznjava
kao prvo i prvo ako admin smatra da je taj video od 34 sekunde dugacak onda moze da te kazni kao drugo od gde da zna da je admin video secen i editovan kad se vidi sve legit u videu kao trece od gde da zna admin kako lici ili izgleda taj program i kako moze da vidi gde je taj program ja ga nevidim tako da pozz i za dzaba ti mazhor stavio srce tamo kad si retard toe to od mene zz
 

NikolaFromDavor

Slavonija u srcu
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
453
kao prvo i prvo ako admin smatra da je taj video od 34 sekunde dugacak onda moze da te kazni kao drugo od gde da zna da je admin video secen i editovan kad se vidi sve legit u videu kao trece od gde da zna admin kako lici ili izgleda taj program i kako moze da vidi gde je taj program ja ga nevidim tako da pozz i za dzaba ti mazhor stavio srce tamo kad si retard toe to od mene zz
Anime on TOP
 

1N.OnlyPikeks

Player
Player
Joined
May 29, 2022
Messages
214
kao prvo i prvo ako admin smatra da je taj video od 34 sekunde dugacak onda moze da te kazni kao drugo od gde da zna da je admin video secen i editovan kad se vidi sve legit u videu kao trece od gde da zna admin kako lici ili izgleda taj program i kako moze da vidi gde je taj program ja ga nevidim tako da pozz i za dzaba ti mazhor stavio srce tamo kad si retard toe to od mene zz
ae kidaro idi jedi dzema i gledaj anime
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom