Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
25786
Players nickname
Smjesko Ludikovic
Suspect ID
21344
Date of violation
Jul 31, 2022
Time of violation
15:46
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=twEcsouIPUI

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
673
Sve kriminalne aktivnosti su zabranjene u Zelenim Zonama sto se naravno racuna i kradja auutomobila. Informal eventi su OOC jer ste u drugoj dimenziji a vase auto je ostalo ispred "kruga" tako da je ono ostalo u IC dimenziji samim tim kradja automobila na lokaciji gdje ste vi vase vozilo ostavili je dozvoljeno. :D
 

Huda Kompani

Player
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
335
Sve kriminalne aktivnosti su zabranjene u Zelenim Zonama sto se naravno racuna i kradja auutomobila. Informal eventi su OOC jer ste u drugoj dimenziji a vase auto je ostalo ispred "kruga" tako da je ono ostalo u IC dimenziji samim tim kradja automobila na lokaciji gdje ste vi vase vozilo ostavili je dozvoljeno. :D
Pre:
1.2 Zabranjeno je ubijati/pljačkati/otimati/itd. prije početka događaja (10 minuta prije) i 5 minuta nakon | Upozoriti
Posle:
1.2 Zabranjeno je ubijati/pljačkati/otimati/itd. prije početka događaja (10 minuta prije), tokom trajanja dogadjaja i 5 minuta nakon | Upozoriti :D .i.
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
673
Pre:
1.2 Zabranjeno je ubijati/pljačkati/otimati/itd. prije početka događaja (10 minuta prije) i 5 minuta nakon | Upozoriti
Posle:
1.2 Zabranjeno je ubijati/pljačkati/otimati/itd. prije početka događaja (10 minuta prije), tokom trajanja dogadjaja i 5 minuta nakon | Upozoriti :D .i.
Ja sam ti kopirao Mujin odgovor, kada su se na mene žalili na istu stvar.
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
673

Huda Kompani

Player
Player
Joined
May 4, 2022
Messages
335

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Informal eventi su OOC jer ste u drugoj dimenziji a vase auto je ostalo ispred “kruga” eventa tako da je ono ostalo u IC dimenziji tako da kradja automobila na lokaciji gdje ste vi vase vozilo ostavili je dozvoljeno.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom