Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Policija pokusava da orobi taksistu za 15 000

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
28034
Players nickname
Dejan Zgrabr
Suspect ID
20253 12280
Date of violation
Aug 8, 2022
Time of violation
oko 12:40
Proofs
https://youtu.be/O0K6yomCQ_I

Orphan Crippler

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
17
Vozio 3 momka iz sume taksijem do grada na perfieriji. Dosli na lokaciju njih 6-7 stoje unaokolo, dva lika sa puskama prete da izadjem i traze da im dam 15 000 da me puste. Ovaj jedan u civilu kaze "dobar je momak ne dirajte ga", ova dva puske nisane u glavu. Dam im pasos, pogledaju nemam kazni, jedan kaze idi, drugi mi ne da, trazi 15 000. Na zalost program se nije pokrenuo na vreme, ali sam snimio kako traze opet 15 000 i pucaju na mene.
 

Griefmaker

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
132
Vozio 3 momka iz sume taksijem do grada na perfieriji. Dosli na lokaciju njih 6-7 stoje unaokolo, dva lika sa puskama prete da izadjem i traze da im dam 15 000 da me puste. Ovaj jedan u civilu kaze "dobar je momak ne dirajte ga", ova dva puske nisane u glavu. Dam im pasos, pogledaju nemam kazni, jedan kaze idi, drugi mi ne da, trazi 15 000. Na zalost program se nije pokrenuo na vreme, ali sam snimio kako traze opet 15 000 i pucaju na mene.
Koji su id ovi sto su te pokusali opljackat ? Ovo je najnizi nivo jadnosti da taxistu pokusajete orobit
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom