Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Valiance family - neformalna organizacija

Rejected
Status
Not open for further replies.

losmi popovic

Player
Player
Joined
Nov 15, 2021
Messages
18
Ime naše porodice: Valiance
Leader porodice: Losmi Popovic#6963
Broj kuće porodice: 968
Discord Leadera Porodice: REDDOT#2938
Link foruma od vlasnika porodice je: losmi popovic


ISTORIJA PORODICE:
Dolazim sam iz Oklahome u ovaj grad. U kraju me drustvo nije prihvatilo, i morao sam da krenem da se snalazim. Nasao sam posao, poceo sam raditi kao farmer. Radeci 2 godine kao farmer uceci od najboljih podigao sam svoju vestinu na veci nivo. Srecem okej ekipu, koji rade isti posao. Sa njima sam poceo dosta da pricam i da se druzim. Posle nekog vremena i dugog prijateljstva sa ekipom, odlucimo da uzmemo jednu zajednicku kucu, i da se ponasamo kao familija. Posle kuce kupili smo zajedno plantazu, koja je ubrzo propala. Ali mi nismo odustali, uzeli smo naftnu industriju koja radi i dan danas. Imamo planove u buducnosti, da kupimo i pumpu i farmu i da probamo da zivimo kao sto nikad nismo ziveli.

CILJ PORODICE:
Porodica Valiance ima vise ciljeva za blisku buducnost, prosirili smo clanstvo tako da sa tim ide i veca porodicna kuca sa vise parking mesta, uzeli smo veliku kucu u Vinewood Hills-u koja poseduje i heliodrom kuca broj: 968. Nakon toga dolazi i benzinska pumpa ciji cilj je i relativno blizu ostvarenja. Pripremamo se i za razne dogadjaje koje bi nam omogucila neformalna organizacija, Imamo u cilju da dodjemo do samog vrha!

PORODICNI RANKOVI:

1. Suspended -
Clan koji je prekrsio neko od navedenih pravila i dobio jos jednu sansu da to ispravi, mogucnost samo koriscenja porodicnog ceta.
2. Rookie - Novi clanovi koji su se tek prikljucili porodici, pocinju od rookie ranka, gde imaju priliku da se pokazu na razne nacine(porodicne evente, poslove) i tako napreduje na neki od vecih rankova, ovaj rank poseduje koriscenje radija, ceta, koriscenje automobila i ucesce u porodicnim eventima.
3. Valiance - Clan koji je vec duze vreme uz mene i dokazao se kao dobar i vredan clan, koji postuje pravila porodice i trudi se za njen napredak.
4. OG Valiance - Clanovi koji su pretezno zaduzeni za porodicne obaveze poput porodicnog biznisa, vodjenje ostalih clanova/koordiniranje taktike na eventima, ovi clanovi imaju pristup vecini stvari, poput pretrazivanja, kradje gotovine, uzimanje za taoca.
5. Chief - Svega par clanovi koji su posveceni samo familiji, imaju veliku aktivnost u gradu, odlicni u porodicnim bitkama, imaju skoro potpuni pristup familiji, osim prodavanje porodicne imovine.
5. Co Leader - 2 clana koji su od pocetka podizanja porodice koja su doprinela svojim radom da porodica bude sada na mestu gde jeste, imaju potpun pristup.
6. Leader - Losmi Popovic, osnivac porodice Valiance.

Pravila Porodice:
1
. Poštuj svakog člana porodice bez obzira na rank.
2. Pomaganje drugim clanovima.
3. Zabranjeno praviti probleme.
4. Strogo zabranjeno vredjanje i omalovazanje bilo kojeg igraca na serveru.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom