Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Pyro Silni

Player
Player
Joined
Jun 11, 2022
Messages
13
Ime porodice: sar-crew
Vlasnik porodice: Ognjen_tate | 20057
Broj kuce od porodice: 1130
Forum link od vlasnika porodice: Pyro Silni
Discord vlasnika: Pyro#1236

Logo familije:
Odelo Familije:

Priča porodice:

Ja i moj prijatelj ognjen bili smo dobri prijatelji koji dolaze poreklom iz Brazila bili smo proterani iz drzave i u jako teskom stanju, doselili smo se u Ameriku '' Los Santos''.Započeli smo novi zivot upoznali smo čoveka po imenu Dejan koji nas je upoznao sa pravim svetom i pokazao nam kako biti pametniji, bolji, brži i kako uspeti u ovom urbanom gradu. Dejan nas je ubacio u svoju porodicu po imenu '' Slash''

i tu smo učili od najboljih. Naučili su nas kako biti kriminalac i kako se izboriti za ono što tebi pripada. Ognjen mi je dao ideju da mi krenemo nešto samostalno i da ne zavisimo ni od kog, tako smo Ognjen i ja primenili svo znanje koje smo stekli sa Dejanom i ostalima iz njegove porodice i došli na ideju da osnujemo našu. Polako smo prikupljali članove od velike pomoci nam je bio naš prijatelj Lukas koji nam se pridruzio i dobro vodio računa o svim članovima porodice. Imali smo poteskoca oko imena ali odlučili smo se nazvati ''sar-crew''

'. Upoznali smo Borisa koji nas je udružio sa porodicom ''Blancos'' koji su nam doneli dva jako bitna člana Tošu i Tea koji su nas naučili važne stvari o kriminalu i tako je nastala porodica ''sar-crew''

Ciljevi familije:
-Što više biznisa
-Dobar community
-Dobro druženje
-Dobar rp
-top 20
-Pokušati svaki dan ici na akcije

Rankovi Familije:
1.Member
2.Dousnik
3.Guard
4.Kavaljer
5.Major
6.O.G
7.Co-Leader
8.Direktor
9.Zamenik
10. Šef

Pravila familije:
-Nema vredjanja drugih članova
-Obavezno postovati veci čin
-Ne omalovažavati niže činove
-Javiti se u slučaju duže neaktivnosti
-Obavezno uključiti fam zadatak ako igrate duže od 4-7h
-Auto je obavezan da se vrati u garazu posle upotrebe
-Puške posle eventa i raida obavezno da se vrate
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom