Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected DM, Izazivanje | ID: 16688, 21866, 27912

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
28011
Players nickname
Alex_Milosh
Suspect ID
16688
Date of violation
Aug 14, 2022
Time of violation
01:51:26
Proofs
https://youtu.be/JNEBf7WzfU4

miloshosky

Player
Player
Joined
Aug 14, 2022
Messages
3
Samo shto sam stigao ispred moje kuche, izashli su iz auta i pobili nas. Nakon shto video zavrshava, jedan lik me je podigao (izljechio) da bi me ponovo ubili. Pre nego shto su me ubili mene i moj drug, po drugi put, su nas izazivali za pogrdnim rechima i psovali nas.
 

MilomirDzehverov v.2

Player
Player
Joined
Aug 14, 2022
Messages
4
Buraz presao si preko 12 crvenih svetala, isao pogresnom trakom, vozio si vise od 100 po gradu, i to nije safe zona da oni ne smeju da te ubiju da su te ubili u nekoj od safezona to bi bila njihova greska ali posto nisu ti samo moras da platis za 12 crvenih.
 

Prndula Bakreni

Player
Player
Joined
Jul 3, 2022
Messages
26
Buraz presao si preko 12 crvenih svetala, isao pogresnom trakom, vozio si vise od 100 po gradu, i to nije safe zona da oni ne smeju da te ubiju da su te ubili u nekoj od safezona to bi bila njihova greska ali posto nisu ti samo moras da platis za 12 crvenih.
Ne poznajem lice koje je izjavilo zalbu ali batice kakve veze ima crveno svetlo kao da bas ti stajes na crveno
 

Te1caa

PG enjoyer
Player
Joined
Jun 14, 2022
Messages
243
Samo shto sam stigao ispred moje kuche, izashli su iz auta i pobili nas. Nakon shto video zavrshava, jedan lik me je podigao (izljechio) da bi me ponovo ubili. Pre nego shto su me ubili mene i moj drug, po drugi put, su nas izazivali za pogrdnim rechima i psovali nas.
Nemas na sta da se zalis to tu nije DM.Zato sto se nalazis u getto.
 

Te1caa

PG enjoyer
Player
Joined
Jun 14, 2022
Messages
243
Samo shto sam stigao ispred moje kuche, izashli su iz auta i pobili nas. Nakon shto video zavrshava, jedan lik me je podigao (izljechio) da bi me ponovo ubili. Pre nego shto su me ubili mene i moj drug, po drugi put, su nas izazivali za pogrdnim rechima i psovali nas.
To sto tvridis da su te podigli i ubili ako nemas POV nista ne znaci.
 

miloshosky

Player
Player
Joined
Aug 14, 2022
Messages
3
Upravu si dobro onda ako ne gledamo svetla u savkom slucaju lika su ubili u gettou gde se stalno desavaju pucnjave nema sto da trazi zalbu za to.
1.10 Članovi bande u njihovom sjedištu mogu svakoga ubiti u slučaju da se ne slažete s njihovim zahtjevima.
1.12 Ako osoba udovolji datim zahtjevima, nije je dopušteno ubiti | Zatvor 120 min
 

Te1caa

PG enjoyer
Player
Joined
Jun 14, 2022
Messages
243
1.10 Članovi bande u njihovom sjedištu mogu svakoga ubiti u slučaju da se ne slažete s njihovim zahtjevima.
1.12 Ako osoba udovolji datim zahtjevima, nije je dopušteno ubiti | Zatvor 120 min
U getto smes da ubijas bez razloga i to onda nije ni DM ili RDM.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom