Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
26399
Players nickname
Filip Ziyech
Suspect ID
1030
Date of violation
Aug 14, 2022
Time of violation
1:07
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=0JqwB4mXMXU

Cofi Refresh

Player
Player
Joined
Jul 12, 2022
Messages
24
Dobra večer pre svega, znam vidi se malo MG ali svi smo na bubicama ili discord kako ocete po cele dane pricamo. Vidim kako ste me pitali sto sam hteo sa taxijem hteo sam da mu se izvinim i ponudim mu meso jer sam ga ozlijedio tokom udarca nakon toga dolazi igrac ID 1030 koji nas krece pucat, u tom trenutku ja ga ubijam, a on radi LTA ili CL. Tako da ako vec branite prijatelja vaseg i ako cu ja dobit kaznu za MG mora i on dobiti kaznu za CL pa kako vi zelite u celom slucaju dobit ce kaznu za CL, ja se ne opterecujem ako dobijem za MG ma da nije pravi to MG ali kako ocete vi. Ugodno vece zelim.
 

Te1caa

PG enjoyer
Player
Joined
Jun 14, 2022
Messages
245
Dobra večer pre svega, znam vidi se malo MG ali svi smo na bubicama ili discord kako ocete po cele dane pricamo. Vidim kako ste me pitali sto sam hteo sa taxijem hteo sam da mu se izvinim i ponudim mu meso jer sam ga ozlijedio tokom udarca nakon toga dolazi igrac ID 1030 koji nas krece pucat, u tom trenutku ja ga ubijam, a on radi LTA ili CL. Tako da ako vec branite prijatelja vaseg i ako cu ja dobit kaznu za MG mora i on dobiti kaznu za CL pa kako vi zelite u celom slucaju dobit ce kaznu za CL, ja se ne opterecujem ako dobijem za MG ma da nije pravi to MG ali kako ocete vi. Ugodno vece zelim.
Nikog ne branim ovde smatram da on treba dobiti kaznu za CL isto tako smatram da ste vi uradili MG mada to nije bitno.
 

Filip Filds

Player
Player
Joined
Jan 26, 2022
Messages
207
Nakon pregleda dokaza odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • Igrač ID 1030 dobit će kaznu za CL
  • Zabranjeno je napuštanje igre tokom RP situacije.
  • Igrač ID 26399 dobit će kaznu za MG
  • Korištenje informacija koje ste dobili s načina izvan karaktera i njihovo korištenje u znaku.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom