Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
23951
Players nickname
Dzendzi_Shuxna
Suspect ID
6237
Date of violation
Aug 14, 2022
Time of violation
19:07
Proofs
https://youtu.be/rSlu8sE1MvA

Dzendzi Shuxna

Player
Player
Joined
May 14, 2022
Messages
6
Kao sto se vidi na POVu stranac ID 6237 namerno ulazi u heli da bi ubio clanove moje porodice, nakon toga kada smo pruzali prvu pomoc da podignemo ljude koje je ubio poceo je da puca na njih kako bi ih dovrsio. Inace ovaj lik je clan porodice De La Cruz koja stalno pravi probleme po serveru, molim administratore da obrate malo paznju na njih.
 

ariiiiiii

Player
Player
Joined
Aug 10, 2022
Messages
7
Ja ne kuzim vas Shuxnu ko da ste se vi i Gottiji timali na vas nekoliko 23k ideva napravila porodicu uzela nekoliko bizova i misle da su jaki o cemu mi pricamo, sada cete vi nama nabijati warnove i kul ste ono ti mone crni i chubura jedini je Joca malo pametan ovo nije vrijedanje samo ne kuzim zasto.
 

Spreaty

Make everyone know your name
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
131
Kao sto se vidi na POVu stranac ID 6237 namerno ulazi u heli da bi ubio clanove moje porodice, nakon toga kada smo pruzali prvu pomoc da podignemo ljude koje je ubio poceo je da puca na njih kako bi ih dovrsio. Inace ovaj lik je clan porodice De La Cruz koja stalno pravi probleme po serveru, molim administratore da obrate malo paznju na njih.

Ja sam isao natocit heli i nenamjerno ubio tvoje​

 
Last edited:

LeoRuizzzz

Player
Player
Joined
May 22, 2022
Messages
34
Na povu se vidi kako tvoji namjerno idu pored helija kako bih ga ovaj ubio elisom hvala doviđenja
 

LeoRuizzzz

Player
Player
Joined
May 22, 2022
Messages
34
Vama ako je cilj da on dobi kaznu za to neka vam ga je ali vi kao odrasliji ljudi bih trebali imati poštovanja prema mlađima i ne zajebavat mlađe a vi se ponašate kao da imate 8 godina
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom