Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
18240
Players nickname
Biggus Nibbus
Suspect ID
6906 10983
Date of violation
Aug 15, 2022
Time of violation
13:25
Proofs
https://youtu.be/HZfTmaMLvt8

diksibre46

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
29
druze ne gubi se usli da uzmemo municiju i ostalo to sto ste vi mene jurili, sta ne razumem jel trebam da stanem ako sam dosao da kradem municiju, ako treba pov tu sam <3
 

diksibre46

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
29
Da ste hteli da izadjete nakon padobrana odma bi ste izasli, ali vi ste bait namerno radili sto se i vidi
mi da smo mogli mi bi izasli kao sto se vidi ja se plasim za svoj zivot jer me juri 5 automobila sa svake strane ako nisi video i onda kad sam vas dobio na udaljenosti ja sam pobegao
 

Nugi Lepadasy

Escape The Matrix
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
389
brate oni beze da ih ne uhvatite ne moze on posle padobrana odma izaci kad ga vi jurite, nema ti smisla malo zalba ali ajde ti si znas ovde nema nikakav baiting samo beze od vas kako sto ja vidim.
 

Biggus Nibbus

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
3,024
Imali su puno prilika da napuste bazu ali nisu hteli, vecina ljudi uzme padobran odma izadju iako ih jure tako da je ovo cist bait jer im je dosadno i hoce da ih juri neko
 

Nugi Lepadasy

Escape The Matrix
Player
Joined
May 7, 2022
Messages
389
Imali su puno prilika da napuste bazu ali nisu hteli, vecina ljudi uzme padobran odma izadju iako ih jure tako da je ovo cist bait jer im je dosadno i hoce da ih juri neko
brate ako oces nekome nabit warn jer ti je pobegao iz baze dobro mislim da se vidi da oces nabiti ali oke
 

diksibre46

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
29
Imali su puno prilika da napuste bazu ali nisu hteli, vecina ljudi uzme padobran odma izadju iako ih jure tako da je ovo cist bait jer im je dosadno i hoce da ih juri neko
to sto udju i izadju kao pacovi odma to mi je kao da nema vojnika na kapiji, kao da se ne plase da li ce biti upucani ili nesto, ja sam morao da dobijem udaljenost od vas da ti ili tvoje kolege ne bi javili na radio da idemo ka severnoj/juznoj kapiji, zasto zato sto hocu da izadjem dok su vojnici ne spremni da me ne bi ubili log
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom