Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
16050
Players nickname
Mehanix Boss
Administrators nickname
Ivkezz Obama
Date
Aug 16, 2022
Time
16:13
Proofs
https://gta5grand.com/forum/

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
Ja sam dobio ban zauvek za GP 1.1 na moj acc sa ID 16050 i moj twinki.Moj nisam delio a twinki sam delio sa mojim drugom koji je isto dobio ban na njegovi acc ne razumem zasto smo dobili na nase acc kada nase nismo delili nego moj twinki ja sam igrao nekoliko puta na taj acc i dao sam ga na njega jos pre 2 meseca jer mi nije potreban i ne mogu da ga obrisem jer ne postoji mogucnost tada jos nisam znao ni jedno pravilo kada sam mu dao acc nista nisam znao jer nisam bio upucen ni gde se nalaze pravila ni nista trazio sam po google sta znaci PG,MG itd jer pre nisam nikada igrao Roleplay.Pre sam igrao fortnite i tamo acc moze da se deli i nisam ni znao da tu ne moze i ja sam mu dao acc da igra nekada jer mi ne treba twinki jer igram uvek samo na moji.A na moji sa ID 16050 niko mu ne zna niti email niti sifru niti je pa neko znao nikome nisam ga davao niti sam igrao na drugi komp na taj acc.Mozda je ukljucio majstor igru od njegovi IP ruter jer mi je pokvaren komp od janurau i nosio sam ga svuda kod nekoliko majstora i 2 servisa jer zivim u makedonijui pre 2 nedelje rekli su mi da mi je ostecen procesor i treba novi da kupim trebam dati 400 eura mucim se 8 meseci igram na 40 fps sa komp od 3000 eura i 240hz monitor i sad na svu maku dobijem jos jednu,ban.Dzabe sam kupio i bugatti i sam ga nabudzio max i naucio i speed boost jer sam se nadao da cu kidati kad kupim novi procesor.Ja mislim da se dogodila neka greska jer ja sam siguran 100% da nisam davao nikome moj acc 16050 ako sam pogresio evo ja vam se stvarno duboko izvinjavam jer nista nisam uradio namerno majke mi nisam znao ako sam nesto prekrsio.Molim vas imajte razumevanje jer svi smo gresili u pocetku kad smo poceli da igramo na ovaj server.
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
I jer mi je bila ukljucena automatska autorizacija kada sam dobio ban,sada ne mogu ni da se najavim na neki drugi account vise na ovaj server,i ne mogu vise nikada ni da igram na ovaj server.
 

MEHANIX

Player
Player
Joined
Mar 14, 2022
Messages
197
Slazem se al samo novac ne imovine i auta i ostalo sto imam.Ali ja nisam prebacivao pare nego moji drug od moji twink sto ga ne koristim al svakako ako moram slazem se jbg imam oko milion vrati cu nekako ako tako mora
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom