Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
11761
Players nickname
Lucian Luchesse
Administrators nickname
Alex Ackerman
Date
Aug 24, 2022
Time
17:51
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=izK8ivwS47A&ab_channel=CpbuH

CpbuH

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
151
dobio sam ban na 7 dana za ooc vredjanje iako sam svo vreme osobu id 17566 nazivao ingame imenom i tako mu se obracao, pa Vas srdacno molim da pogledate i poslusate pov dal sam prekrsio pravilo za ooc vredjanje i da li je ban od 7 dana adekvatno za ovakvo nesto ili je u pitanju korupcija unutar administracije i da li su pravila GrandRP u ovom slucaju ne vazeca i primenjuju se kako odgovaraju id-u 17566 pod imenom rio flo ? Veoma sam uznemiren i u isto vreme zabrinut za buducnost ovog servera ako ovakve osobe mogu da zloupotrebe pojedine ljude iz administracije i u svoju korist protiv drugih ljudi na serveru a ne samo mene kao lidera familije TA Komore i kao nekoga ko je veoma puno vremena proveo da steknem veliko bogatstvo koje sada nesebicno dajem ljudima na serveru, pogotovo novim ljudima koji dodju putem kancelarije koju jedini imam u gradu i sto sam kupio pumpu izmedju farme 1 i 2 gde sam stavio 5dolara gorivo kako bi ljudi koji su vredni mogli da napune rezervoar za svega 300-400dolara.
Hvala unapred na odvojenom vremenu u nadi da cete ovo razresiti u korist pravde i pokazati da su sva pravila ista za sve igrace na GrandRP
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom