Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Pravila dogadjaja 1.7 / Mujo Mustafic

Status
Not open for further replies.
Players nickname
Niko Armone
Administrators nickname
Mujo Mustafic
Date
Nov 2, 2021
Time
12:24
Proofs
/

Niko

Player
Player
Joined
Jun 11, 2021
Messages
61
Pozdrav!

Ovu zalbu pisem zbog mojog bana od 30 dana, kojog sam dobio posledicno od pravila o dogadjaju 1.7, sto znaci zahtev za POV od odobranog eventa gde se je dogodio nezgodaj zbog kojog sam bio prijavljen.

Sa pravilama serverova GRANDRPa sam saznanjen, jer igram na njihovim servera vise od pola godine. Znam, trebao bi da imam POV od eventa kod se be najmanje od 48sata. U teku tog eventa, se je meni ugasila igrica, kao sto mozete da vidite na snimku kojog je upotrebila osoba koja me je prijavila. Njihov prvi razlog bio je LTA. Neznam kako bih ja zatvorio game u teku mog premikanja i pocanja sa njima, jer se vidi kako sam se pucao i premikao protiv njih vise. Posle toga zatvori se mi game i moj ingame lik je izgledao kako da se teleportisem. Sad, za rekording, upotrebljavam Nvidia GeForce Experience, a ovaj instant replay opciju, znaci posle evenja ja pritisnem hotkey i mi shrani proslih 20min igranja. A kad mi se game zatvori, ako pritisnem za record, snima ce mi samo vreme koje sam u igrici, znaci onda bi mi posnimalo proslih par sekundi al minuta kad sam uso u game. Znaci da uvjek ka mi se zatvori game, meni ne moze da recorda sto je bilo prije, osim ako strimam. Znam sto znaci krsenje pravila dogadjaja 1.7 i da donosi 30 dana ban. Sto sam vec rego, na ovih serverima igram vec dugo i nikad nisam uradijo nesto protiv pravila u bilokom pogledu, to mezete da provjerite moj forum dal sam ikad bio gde oznacen ili bilo sta. Zbog tog sto mi se zatvorio game, nisam upotrebio ni bilo kog hecka, bugga i nekih ilegalnig stvari, imam biznis koji treba da se plati u nekoliko dana, bi vas zamoleo, ako ima koja moznost da bi se moj ban od 30 dana smanjijo sto vise bi se dalo. Mozete da provjerite sve o mom profilu i zahvalan bi vam bio ako bih mogli da mi ugodite na moju prosnju.

Hvala vam na odgovoru.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Samo ovaj put cu ti izaci u susret i smanjiti ban na 14 dana s obzirom na situaciju. Iduci put ako ikada budes isao na evente sa crvenom sferom obavezan si imati POV. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom