Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
DzPy Trovo
Administrators nickname
Aurelio_Niagara
Date
Nov 2, 2021
Time
1:31
Proofs
https://prnt.sc/1y5xuuy

DzonyPlayTROVO

Player
Player
Joined
Oct 16, 2021
Messages
6
Upisan sam u trovo programu za strimere kod aleksandre kao DzPy trovo na balkanskim serverima a na stranim DzonyPlay Trovo i niko me nigde ne smara jedino me ovaj lik Aurelio_Niagara smara za ime i stalno me stavlja u zatvor bkv u sred eventa ili posla me stavi izgubim po 10k jer me random lik stavi u zatvor ja da mogu promenio bih ime al znm da ce me aleskadnra smara sto sam menjao ime jos na to posto pravim funny momments zena treba da gleda 2 imena u klipu i ispada ko da botujem accove.....znci nemam komentar jos lik kaze ako imas neki problem zali se administraciji normalno da cu se zalim jos sam i aleksandri napisao pa kad zena vidi ona ce da vidi nekog kome ce on da se pravda!
Jos mi lik preti banom na srv a ja imam partnership sa serverom............
Al bkv samo ovde me neko smara a to je ovaj lik nigde me niko nije smarao samo ovde nm komentar..........
Jedna osoba..........
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Zalba je napisana u nepravilnom formatu ali svakako rekao sam adminu nece te vise dirati. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom