Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Warn za Ballase i Marabuntu 1.1 pravila dogadjaja | Mujo Mustafic

Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Black_Dark
Administrators nickname
Mujo_Mustafic
Date
Nov 2, 2021
Time
16:20
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=YFkqxF6LFMs

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Kao sto se moze videti na snimku, prvih 10 sekundi moji ljudi iz Ballasa pucaju momka iz Marabunte koji je udaljen, nigde se ne vidi da mi timujemo, ovi momci iz Vagosa su se zakacili sa nama jos pre par dana kao sto ste upuceni i samo hoce da nas ukinu, a mi zaista nismo timovali, po ovom videu sto je momak okacio u zalbi protiv nas nema adekvatnih dokaza da smo mi timovali, tako da bih zamolio Administraciju da lepo pogleda snimak i da zakljuci sama, a ne u sekundi, Mujo ne krivim te imas previse posla muka ti je od svega, ali brat moj ovo nije timovanje i zaista nije adekvatan dokaz gde se vidi da mi timujemo, znamo pravila da to nije dozvoljeno, nema potrebe da se igramo sa warnovima.


Okacio sam link svakako, ali evo i ovde isti Link da ne dodje do zabune:

Hvala unapred!
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Na 20-toj sekundi se vidi kako ballasi trce ka igracu a plavi koji stoje sa njegove lijeve strane ih ne pucaju i obratno. S obzirom da je ovo dogadjaj crvene sfere postavite ovdje vas POV od ovog eventa da bih skidanje warna doslo u razmatranje.

- Imate 12h da postavite POV
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Sto bi rafalao Plavog, kada ga zuti ubija i low je, hteo je njega da resi. Ovo stvarno nije za Warning jer nismo timovali ovaj snimak je cista glupost. Ne vidi se nista lepo i vi ni 5 ni 6 warning, ma dajte molim vas. Mujo pogledaj lepo, od 0:13 kako nas ljbucasti cilja na tog lika iz Marabunte iza kog je Leazy i trci.
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Sto bi rafalao Plavog, kada ga zuti ubija i low je, hteo je njega da resi. Ovo stvarno nije za Warning jer nismo timovali ovaj snimak je cista glupost. Ne vidi se nista lepo i vi ni 5 ni 6 warning, ma dajte molim vas. Mujo pogledaj lepo, od 0:13 kako nas ljbucasti cilja na tog lika iz Marabunte iza kog je Leazy i trci.
Nema poente ako ''Timujemo'' da jedan puca na Plavog a jedan ne, ovo su price za malu decu, nismo timovali!
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Sto bi rafalao Plavog, kada ga zuti ubija i low je, hteo je njega da resi. Ovo stvarno nije za Warning jer nismo timovali ovaj snimak je cista glupost. Ne vidi se nista lepo i vi ni 5 ni 6 warning, ma dajte molim vas. Mujo pogledaj lepo, od 0:13 kako nas ljbucasti cilja na tog lika iz Marabunte iza kog je Leazy i trci.
I na 0:13 je lik pored vas stojao pa niko nista? Svakako zahtijevam POV od bilo kojeg igraca koji se u tome momentu nalazio na tom eventu i gdje se fino vidi da nije bilo nikakvog udruzivanja na eventu i warn ce vam se skinuti. Svakako se obavezni imati POV od tog eventa.
 

Roba

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
202
Pored toliko marabunte pored vas nijedna marabunta nije umrla a cisto se vidi da ne pucate marabuntu kad su vuka rushala dvojica
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
I na 0:13 je lik pored vas stojao pa niko nista? Svakako zahtijevam POV od bilo kojeg igraca koji se u tome momentu nalazio na tom eventu i gdje se fino vidi da nije bilo nikakvog udruzivanja na eventu i warn ce vam se skinuti. Svakako se obavezni imati POV od tog eventa.
Ja ne znam zasto je nama potrebno Timovanje sa Marabuntom kada se vidi da nas ima najvise od svih, sta meni znaci da ja timujem sa 3 Momka. Mujo hajmo logicki ovo nema smisla, kad nadjemo snimak ako nadjemo poslacemo al ovo Bogami nije fer
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Ja ne znam zasto je nama potrebno Timovanje sa Marabuntom kada se vidi da nas ima najvise od svih, sta meni znaci da ja timujem sa 3 Momka. Mujo hajmo logicki ovo nema smisla, kad nadjemo snimak ako nadjemo poslacemo al ovo Bogami nije fer
Molit cu te samo da postavis POV od eventa i ako se ustanovi da nije bilo udruzenja na eventu warn ce se skinuti. Na videu ima vise "red flagova" da je ipak udruzenje bilo u pitanju s obzirom da su obadvije organizacije imale fokus na igraca koji je napravio report.

- Imate 12h da dostavite POV
BEZ OFFTOP KOMENTARA​
 

Roba

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
202
Ja ne znam zasto je nama potrebno Timovanje sa Marabuntom kada se vidi da nas ima najvise od svih, sta meni znaci da ja timujem sa 3 Momka. Mujo hajmo logicki ovo nema smisla, kad nadjemo snimak ako nadjemo poslacemo al ovo Bogami nije fer
Vidi se iz aviona da se timate, ne pucate dvije marabunte koje su usle dvoje marabunti rusha Vuka nisu primili nijedan damage a vi koji ste im iza ledja ih ne pucate
 

Dark99

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
92
Vidi se iz aviona da se timate, ne pucate dvije marabunte koje su usle dvoje marabunti rusha Vuka nisu primili nijedan damage a vi koji ste im iza ledja ih ne pucate
Ako te toliko boli, momci iz Admina lepo pogledajteu logovima koliko smo dali DMG Marabunti i da smo mi uzeli sve parachute i da nismo timovali sa Marabuntom, a ova deca iz Vagosa mi nisu jasna, umesto da svi gangsteri budemo kao jedan, oni se mrze sa svima i ovo rade, prejadno.
 

Roba

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
202
Ako te toliko boli, momci iz Admina lepo pogledajteu logovima koliko smo dali DMG Marabunti i da smo mi uzeli sve parachute i da nismo timovali sa Marabuntom, a ova deca iz Vagosa mi nisu jasna, umesto da svi gangsteri budemo kao jedan, oni se mrze sa svima i ovo rade, prejadno.
Jeli imas POV ili ne, nemoze se pogledat u logovima koliko ste vi njima damagea dali.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom