Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Marence_Soufrano
Administrators nickname
Mujo Mustafic
Date
Nov 1, 2021
Time
22:00
Proofs
https://youtu.be/p21tESKK-kQ

Marence

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Oct 29, 2021
Messages
36
Zeleo sam ovo da resim sa njim ali on ne zeli da prizna svoju gresku tako da molim drugog admina koji nije Mujo da prodje kroz ovu temu jer cu sada izneti sve argumente posto Mujo tvrdi i dalje da je on u pravu.



Prvo otvorio je kamione i ja sam krenuo da trcim misleci da je event zapocet medjutim otvorio je samo zato sto su ovi izgurali kamion to je okej, rekao je napravite liniju neki momci nisu to ispostovali i isli su par koraka ispred kao sto se i vidi na snimku.



Prvi argument: U proslom odgovoru je rekao da je rekao da je receno da se ne mrdamo, a na samom snimku to ne postoji nego je on izmislio idemo dalje

Drugi argument: Kako ja da znam kada je proslo tih 20 sekundi kada si ti mene ubio pre nego sto si napisao kreni, ako cemo vec u detalje prvi metak si opalio na 16-oj sekundi

Treci argument: 15 semenki ananasa mi ne bi ispale zato sto bih ja opet pobedio na squid game



Smatram da ja nisam trebao biti ubijen jer ovde nije moja greska nego njegova i samo zbog njegovog ponasanja zelim nazad istih tih 15 semenki
Hvala.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Na ovu zalbu ti niko ne moze odgovoriti osim mene
- Svojom si voljom usao na event. Event je hostao jedan od igraca koji te vjerovatno i ubio jer sam ja pisao poruke za event. Uopste mi nije jasno zasto pravis ovakve reportove kada sam ti fino rekao da su ti sjemenke ispale jer nemas ranac 3 ili 4. Znaci ponavljam da je ovo TVOJA greska a ne ni moja a ni od osobe koja te ubila. Ovo je OC event i samim tim pravila odredjuje igrac koji je hostao, on ako te htio i ubiti bez razloga to je njegova stvar jer si ti dosao na njegov event. Pravljenje zalbe na ovu temu u buducnosti ce dovesti do forum bana tvog naloga zbog spamovanja. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom