Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
7688
Players nickname
Anegllo Cortez
Suspect ID
10187
Date of violation
Sep 13, 2022
Time of violation
01:15
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=fxgVfW8ENCQ&ab_channel=navijacipartizana

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Zahtevam POV od igraca ID 10187. Za kacenje POV-a imate rok od 12h, tj do 14:00.
 

Sunjalica

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
35
Id sa snimka je 7688 ID sa formulara je 7688 sto znaci da zalbu podnosi lice koje ima veze sa POV-om iz prufa forum nalog nije bitan.
Nemoj glumit da si petan kad si glup pogledaj njegove prijašnje žalbe id nije isti kao i na ovoj žalbi... Videozapis mora biti objavljen od osobe koja je snimila taj video na njegovom forumu a ne na tuđem. Hvala.
 

Maldathaes Trueshadow

Bolje mutno vino nego bistra voda
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
290
Nemoj glumit da si petan kad si glup pogledaj njegove prijašnje žalbe id nije isti kao i na ovoj žalbi... Videozapis mora biti objavljen od osobe koja je snimila taj video na njegovom forumu a ne na tuđem. Hvala.
Me mora da bude na istom forum nalogu, ja sa ovog profila kačim žalbe sa mein acc-a i prihvate ih
 

Major Obama

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
725
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 10187 dobiće kaznu za Pravilo dogadjaja 1.7​
  • Svi učesnici svih događaja iz svih sfera moraju snimiti POV i održati ga u roku od 48 sati

    Takodje obzirom da je dosta vas pisalo kako zalbu podnosi lice koje nije na POV-u, lice sa POV-a je banovano na forumu te je legitimno da neko u njegovo ime postavi zalbu ukoliko u samom formatu zalbe stoji ID koji je na POV-u. Ovo vazi samo za ove slucajeve gde lice ne moze nikako postaviti u svoje ime.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom