Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
14515
Players nickname
Malcolm Marshal
Suspect ID
13630
Date of violation
Sep 15, 2022
Time of violation
11:40
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ahgCmRK33zU

MarshalOG

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
89
Bio sam helikopterom do naftne busotine, zatim do voza i vratio se u porodicnu kucu, cekam da popravim panele i desava se sledece (VideoSnimak), nicim izazvanim udje decko u nase dvoriste i vredja. Ako je potrebno imam pov i pre toga gde se vidi da sam bio do busotine i do voza a zatim se vratio u porodicnu kucu tako da nije imao razloga da me vredja ni u kom slucaju. Mozda sam pogresno napisao sta je prekrseno u naslovu ali nisam mogao naci nigde drugde vredjanje osim u GP 3.1 te se unapred izvinjavam. Hvala
 

MarshalOG

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
89
IC vrjedjanje
IC ili OOC mene ne zanima, ja kao covek od 30 i kusur godina necu trpeti bezpotrebno vredjanje nekog nekulturnog deteta bez ikakvog razloga i povoda pa bilo to IC ili OOC. Ne vidim razliku IC, OOC, nicim izazvanim da vredja ikoga, da li ja njemu trebam da sve po spisku i kazem da je to IC, ma daj molim te, mak se.
 

MarshalOG

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
89
Razlog je konstantan RDM od strane tvoje familije.
Ja sam na serveru od 7h jutros i niko nikoga nije dirao niti bilo kakav RDM uradio, ni danas a ni predhodnih dana jer mi se time ne bavimo, ne znam sto pokusavas da ga odbranis i iznosis neistine, dostavite POV o tim tvrdnjama pa svakom po zasluzi a ovo rekla kazala ne pije vodu. Zamolio bi te da ako nisi administrator zaobidjes ovaj post jer samo spamas bez potrebe. Hvala
 

Boza Pubovic

Player
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
188
Ja sam na serveru od 7h jutros i niko nikoga nije dirao niti bilo kakav RDM uradio, ni danas a ni predhodnih dana jer mi se time ne bavimo, ne znam sto pokusavas da ga odbranis i iznosis neistine, dostavite POV o tim tvrdnjama pa svakom po zasluzi a ovo rekla kazala ne pije vodu. Zamolio bi te da ako nisi administrator zaobidjes ovaj post jer samo spamas bez potrebe.
Ako ti pokazem pov oćeš povuci zalbu
 

MarshalOG

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
89
Ako ti pokazem pov oćeš povuci zalbu
Naravno da necu jer ja nisam nikome ista radio da bi mene iko vredjao na bilo koji nacin, niti sam ikoga RDM-ao niti vredjao, ama bas nista jer to nije moj tip igre tako da me ne zanima. Ako vec imas pov okaci i neka snose sankcije svi koji su prekrsili bilo sta, tako da ocekujem kaznu i za ovo vredjanje.
 

Boza Pubovic

Player
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
188
Naravno da necu jer ja nisam nikome ista radio da bi mene iko vredjao na bilo koji nacin, niti sam ikoga RDM-ao niti vredjao, ama bas nista tako da me ne zanima. Ako vec imas pov okaci i neka snose sankcije svi koji su prekrsili bilo sta, tako da ocekujem kaznu i za ovo vredjanje.
Neznam koliko puta moram reci vrjedjanje je bilo IC a ne OCC
 

Relja Shayk 🔥

Dont get mad, get everything 💸
Server Administrator
Joined
Mar 17, 2022
Messages
2,963
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam da prihvatim ovu žalbu.

• ID 13630 će dobiti kaznu za G.P 3.2.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom