Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Tony Stringers
Administrators nickname
Rasko_Killa
Date
Nov 6, 2021
Time
12:48
Proofs
https://streamable.com/0m5lnk

Vrishtavko

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
14
Postovani, Rasko_Killa je jednog decka poslao u Demorgan uz napomenu da promeni ime (Edin Dzeko), na sta sam ja pitao administraciju zasto da promeni ime, kada neki igraci koji su od pocetka tu sa poznatim imenom, i nisu promenili ime? Razmisljao sam ja o imenima, pa me je zanimalo, jer ne razumem da li su pravila za sve ista.
Na to je Rasko odgovarao, s tim sto nije dao odgovor, vec je zavrsio pretnjom banom.

Nije pravedno ni to sto se nekima gleda kroz prste, ni to sto preti banom jer sam samo trazio informaciju i objasnjenje.

Hvala najlepse,

Tony
 

Jake Falcone

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
81
Velja Nevolja nije poznata ličnost, nego neki kriminalac te na sve to, to nije njegovo pravo ime. Jeste li znali da upotreba nečijeg drugog imena je zakonski kažnjiva te da se sudskim putem može teretiti i server i osoba koja ga koristi bez dozvole...
•Stvar je još u tome da mi ne vidimo svima imena na 500+ igrača, a ako uvidimo ona i apelujemo na promjenu. Vi ako se desi da vidite prijavite nam ID, i riješiti će neko sigurno..
Veće kolege će riješiti žalbu jer nisam nadležan za to, ali sam osjetio potrebu da se izjasnim jer znam kakav je Rasko momak, i da radi isključivo po pravilima.
 

djura lazy

Player
Player
Joined
Oct 14, 2021
Messages
10
Velja Nevolja nije poznata ličnost, nego neki kriminalac te na sve to, to nije njegovo pravo ime. Jeste li znali da upotreba nečijeg drugog imena je zakonski kažnjiva te da se sudskim putem može teretiti i server i osoba koja ga koristi bez dozvole...
•Stvar je još u tome da mi ne vidimo svima imena na 500+ igrača, a ako uvidimo ona i apelujemo na promjenu. Vi ako se desi da vidite prijavite nam ID, i riješiti će neko sigurno..
Veće kolege će riješiti žalbu jer nisam nadležan za to, ali sam osjetio potrebu da se izjasnim jer znam kakav je Rasko momak, i da radi isključivo po pravilima.

Nije toliki problem u imenu nego u pretnji da ako nastavi da se raspituje za imena dobice ban "ni to sto preti banom jer sam samo trazio informaciju i objasnjenje" citirao Vristavka.
 

Vrishtavko

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
14
Velja Nevolja nije poznata ličnost, nego neki kriminalac te na sve to, to nije njegovo pravo ime. Jeste li znali da upotreba nečijeg drugog imena je zakonski kažnjiva te da se sudskim putem može teretiti i server i osoba koja ga koristi bez dozvole...
•Stvar je još u tome da mi ne vidimo svima imena na 500+ igrača, a ako uvidimo ona i apelujemo na promjenu. Vi ako se desi da vidite prijavite nam ID, i riješiti će neko sigurno..
Veće kolege će riješiti žalbu jer nisam nadležan za to, ali sam osjetio potrebu da se izjasnim jer znam kakav je Rasko momak, i da radi isključivo po pravilima.
Za Velju Nevolju smo svi culi, tako da je POZNATA licnost. U pravilima treba da pise da je zabranjeno koriscenje VLASTITIH imena poznatih licnsoti, ali nije to glavna tema, vec pretnja banom bez ikakog smisla.

Ovo je isto on mogao da objasni, ali nije, vec se poneo nadmeno i neprofesionalno. Lako je siljiti onu stvar nad obicnim igracima.
Kada se uhvatis necega, radi kako treba - a ne da glumis Boga oca.

Hvala Jake na pojasnjenju.
 

Jake Falcone

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
81
Prijatelju, brate ili kako god želite da vas nazovem, za Velju Bekivuka je čulo možda 1/3 balkana, a dalje sigurno ne... Dok je Edin poznsti fudbaler, koji je nastupao i nastupa u jako velikim klubovima. Velja je daleko od poznate osobe, možda malo poznatiji od mene.. Posle više upozorenja, ako igrač odbije promijeniti ime u normalno i u skladu sa pravilima, admin ga ima pravo i banati. Pozdrav.
 

Joe Hey

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Oct 24, 2021
Messages
83
Prijatelju, brate ili kako god želite da vas nazovem, za Velju Bekivuka je čulo možda 1/3 balkana, a dalje sigurno ne... Dok je Edin poznsti fudbaler, koji je nastupao i nastupa u jako velikim klubovima. Velja je daleko od poznate osobe, možda malo poznatiji od mene.. Posle više upozorenja, ako igrač odbije promijeniti ime u normalno i u skladu sa pravilima, admin ga ima pravo i banati. Pozdrav.
Prijatelju, ako nisi znao, o Veljku Belivuku, poznatijem kao Velja Nevolja su pisali svi strani mediji. Od New York Times-a pa nadalje. Ali nije stvar sada u imenu. Stvar je u tome kada se obratis adminu, pitas za neke stvari. Umjesto da ti odgovori na fin nacin, obrati se na forum ili dr., on tebi drsko napise/kaze "Nedosađuj, dobit ces ban" i još na to kada ti se neko "zahvali na prijetnji" ti odgovoras "Nema na cemu, i drugi put". Ok, iduci put znaci treba da neko strahuje, da pita nesto administraciju, da ne bi slucajno dobio bananu zbog pitanja (u kojem nikoga ne vrijeđa).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom