Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
2266
Players nickname
Dzambi_Blek
Administrators nickname
Luka_Immortal
Date
Sep 18, 2022
Time
19:39
Proofs
https://prnt.sc/mqg77FggFzJu

Dzambi Black

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
50
Na 18.09.2022 19:39 dobio sam ban za GP 1.9 jer lik je hteo da kupi auto od mene i rekao mi je da mozemo da uradimo to bez poreza samo sam trebao da mu verujem i ja sam mu verovao i snimio sam sve. Verovao sam mu jer on je bio iz Makedonije (I jas sam makedonac). Kad sam trebao da mu prodam auto ja sam mu ponudio auto za 1.000$ i on je prihvatio i rekao mi je da ne smem to da radim. Ja to nisam znao a on je mogao da mi kaze ali hteo je da me scam. I rekao mi je da ako ga okacim na sajt da cu ja da dobijem ban. Ja sam mu rekao da me ne briga i da cu da ga okacim. Kad sam otvorio forum video sam drugu prijavu za scam i otvorio sam je i video sam da isti lik je scamo neki drugi lik na isti nacin ali taj sta ga okacio je povukao zalbu jer nije hteo da dobije ban. Smatram da zasluzujem unban jer taj sta me scam je radio ovo na vise igraca i pretio im je da i oni ce da dobiju ban ako go okace pa zato niko ga nije okacio.

Thread od koj sam dobio ban: gta5grand.com/forum/threads/197724
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom