Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Escobar Pablo
Administrators nickname
Rasko_Killa
Date
Nov 9, 2021
Time
22:20
Proofs
nesposoban admin

Btk Uragan

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
2
lijepo udjem na server kupim 400 metaka popnem se na zgradu pucam se bandom u tom dodje policija koja krece s paljbom na mene,naravno da im uzvratim ,samo sto sam u prednosti bio,na vrhu zgrade i vidim ko mi prilazi i samim tim ga ubijam admin se stvori i banuje me zbog nekakvog cheata,to sto policija je nesposobna ne zbnaci da neko cheata,to sto neko igra mjesec dana gta i neko ga ubije ne znaci da cheata,ja igram igrice20 godina i vi meni o cheatu.ja kad pozovem admina na report kao obican igrac dobijem odgovor SALJI NA FORUM,ako policija posalje odmah se admin stvori,ili ako je strimer na serveru ne treba ni slati report admini sami dodju nepozvani,da vam skratim pricu i pojednostavim da lakse svatite
nesposobni ste da vodite server,nesposobna policija nesposobna administracija,jednostavno ste smjesno nesposobni,saljete u zatvor bez dokaza,banujete bez dokaza u ovom slucaju mislim na sebe,kao i neki dan kad su cheateri bili na serveru admin se nije htio odazvati,samim tim kada me jedan od njih teleportirao ja sam dobio ban bez razloga,znaci krajnje ste nesposobni,sad ubijem par policajaca opet neki cheat spominjete,sta jel ja to ne smijem bit bolji igrac od policije,jebem i vas i vas server,balkanski serveri nikad nisu valjali tak da i vas ne izostavljam.

Lijep pozdrav i ugodno vece vam zelim nesposobnjakovici
P.S. majku vam svima jebem u picku nesposbnu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom