Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Mainne Bestia
Administrators nickname
Jake Falcone
Date
Nov 9, 2021
Time
00:00
Proofs
https://streamable.com/spglw1

Mainne Bestia

𝕯𝖊𝖒𝖔𝖓 𝕺𝖓 𝕯𝖊𝖒𝖔𝖓 𝕿𝖎𝖒𝖊
Blocked
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
143
hello,

Želim da počnem tako što ću reći da sam veliki šok i nisam želeo da pravim ovaj izveštaj. Kao što svi znamo da se geto ubija na vidiku, da sumiramo priču da sam ja, moj prijatelj i Balas razgovarali sa administratorom, ali je administrator otišao rekao sam momku pošto je ponovo IC bio sam isključen jer sam pričao engleski, pretpostavljam, onda ubijam tipa koji je bio ispred mene, ali to je i dalje bio IC jer tamo nije bilo administratora. Dobiću zatvor zbog DM-a, imajte na umu da je geto ubistvo na licu mesta, a on nije bio čak ni u svom štabu. Veoma sam razočaran poslom administratora, takođe je očistio moje oružje koje je bio teški snajper koji bih voleo da dobijem nazad zbog toga koliko ga je teško dobiti. Na kraju, želeo bih da mi glavni administrator odgovori ili kustos projekta da vidim ovo, hvala vam i prijatan dan.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • Dobili ste unjail. Kontaktirajte me kada budete ingame da vam vratim heavy sniper i metke. Admin ce dobiti upozorenje za ovo.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom