Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Filip_Vasic
Administrators nickname
Jake Falcone
Date
Nov 14, 2021
Time
19:10
Proofs
https://imgur.com/a/iquipKu

R3XI3L

Blocked
Blocked
Joined
Nov 7, 2021
Messages
126
Imam žalbu na Admina Jake Falcone. Prvo je došao na mjesto radi DM-a u Ghetto a kada svi znamo da je dozvoljeno ubijanje bez razloga u Ghetto. Nakon toga sam dobio MG jer sam rekao LTA da je djevojka sa ID-om 3696 usla u kucu 2 puta. I da smo mi nju cekali da ona izade iz kuce i da ju ubijemo. I nakon toga sam dobio MG Zatvorsku kaznu od 180 minuta. Ne pravedno. Zelim da se provjeri POV Admina Jake Falcone.

 

Jake Falcone

Player
Player
Joined
Oct 9, 2021
Messages
81
Pozdrav.
Naime dosao sam na tiket gdje je lik ubijen pa sam malo gledao situaciju, ubili ste jos jednu curu i ti joj govoriš u IC radnji gdje roleplay traje, radis LTA. Zbog toga ste dobili kaznu za MG i ako ste rekli da niste to govorili. Pov snimak cu poslati mijima nadređenima. Pozdrav.
 

R3XI3L

Blocked
Blocked
Joined
Nov 7, 2021
Messages
126
Pozdrav,
Znam da si dosao na situaciju gdje smo mi ubili 2-3 lika u jednoj ulicici, jer su oni isto bili u Ghetto (U ghetto se smije ubijati bez razloga). I vadili su oruzja, mi smo patrolirali ghetto i trazili ljude koji su nam pobjegli. A da ne govorim da ID 3696 je napravila MG sto je nakon sto je umrla javila svojima iz Plave Bande da dodu i da nas ubiju/opljackaju. Pogledajte POV.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom