Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Ivan Cortezz
Suspect ID
5813
Date of violation
Nov 15, 2021
Time of violation
11:02
Proofs
https://streamable.com/kccnfy

Cortezz

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
164
Zaobilazim ga ,te ga ne namjerno zakačim vozilom,te on meni "psuje majku",sve se vidi u videu,koliko znam za ovo ide ban.
 
Last edited:

SajferYT

Player
Player
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Zaobilazim ga ,te ga ne namjerno zakačim vozilom,te on meni "psuje majku",sve se vidi u videu,koliko znam za ovo ide ban.
Hmm koliko ja vidim mene nisi zakacio ovdje kao sto si gore naveo. A psovka da je tebi bila upucena rado bih se zaustavio i zavrsio zapocetu recenicu. Tako da.. :D
 

maarkoo

these ni**as know I'm Crippin' (6-O)
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
625
Hmm koliko ja vidim mene nisi zakacio ovdje kao sto si gore naveo. A psovka da je tebi bila upucena rado bih se zaustavio i zavrsio zapocetu recenicu. Tako da.. :D
Hahahaha, jasno se vidi da si njemu rekao ovo je ban 14 dana.
 

Siya Ashe

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
152
A dobro, nije problem, ima na njegovom strimu pre nekih 30 min covek nekome iz chat-a pricao kako mu se naj... majke kad ga udario autom a sada ovde prica kako nije njemu rekao? Bolje je da kazes da si u afektu to uradio i da se izvinis ko covek sto psujes majke i da se sve resi a ne da ides u bunar jos dublje. Pozdrav i prijatan dan.
 

SajferYT

Player
Player
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
A dobro, nije problem, ima na njegovom strimu pre nekih 30 min covek nekome iz chat-a pricao kako mu se naj... majke kad ga udario autom a sada ovde prica kako nije njemu rekao? Bolje je da kazes da si u afektu to uradio i da se izvinis ko covek sto psujes majke i da se sve resi a ne da ides u bunar jos dublje. Pozdrav i prijatan dan.
Jasno se na strimu cuje kome sam opsovao i sta sam uradio ja koliko znam ovo je putnicko auto bijele boje a ne transportni kamion bijele boje koji nas je skinuo sa auto puta. :)
 

Cortezz

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
164
Hahahaha vidi se da se meni obraćaš,ne možeš se sad izvući.
 

cone551

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
4
Zaobilazim ga ,te ga ne namjerno zakačim vozilom,te on meni "psuje majku",sve se vidi u videu,koliko znam za ovo ide ban.
Cao druze tokom zaobilaska meneje psovao jel smo na bubici pricali nesto a to sto si se ti uvredio to je totalno druga prica. Haval na razumevanju.
 

Cortezz

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
164
Hahahahahah,vidi se iznad glave da aktivno priča,i čuje se ingame da mi psuje.
 

cone551

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
4
A dobro, nije problem, ima na njegovom strimu pre nekih 30 min covek nekome iz chat-a pricao kako mu se naj... majke kad ga udario autom a sada ovde prica kako nije njemu rekao? Bolje je da kazes da si u afektu to uradio i da se izvinis ko covek sto psujes majke i da se sve resi a ne da ides u bunar jos dublje. Pozdrav i prijatan dan.
Cao druze i tebi posto vidim da mi napadate druga bez razloga i bez nekog veceg znanja stos e tice ove trnutne situacije. Hvala na razumevanju i uzivancija.
 

Cortezz

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
164
Aahahahhahah bas se je slucajno upalio mikrofon u tom trenutku kad sam ga ja zakačio,i baš je slučajno iz njegovi usta izašlo "da mi mamu 100 puta" , tu priču možeš nekom drugom pričat.
 

SajferYT

Player
Player
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Aahahahhahah bas se je slucajno upalio mikrofon u tom trenutku kad sam ga ja zakačio,i baš je slučajno iz njegovi usta izašlo "da mi mamu 100 puta" , tu priču možeš nekom drugom pričat.
Nemoj da places dzaba.
 

Nikola Obama

Player
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
599
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID (5813) dobit će kaznu za (vređanje) mute na 120 minuta.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom