Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Urke Skorpion
Administrators nickname
Aurelio Niagara
Date
Nov 15, 2021
Time
16:35
Proofs
.

Drakaris Gasa

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
32
Postovanje.

Danas u 4:35 popodne me je ovaj decko stavio u Jail na 10 minuti zbog imena.

igram vec jako dugo i 15 sam level. Niko me do sad nije gonio za ime. Znaci igrice igram 20 godina i svuda se zovem Urke Skorpion.

Niko se nije pravio pametan pre ovog decka. Znaci nije me ni obavestio, ni dosao do mene da vidi sta radim, dal nesto bitno radim.

U sred roleplaya me decko ubaci u jail i uze mi prvo 10 minuta. Onda me iznervirao i podigo mi se pritisak. A onda mi sad oduzima vreme jer se moram zaliti ovde jer on ne zna pravila i stavlja u zatvor ljude koji su 15 level u igru. A onda mi se izvinjava kaze da je njegova greska.

Pa ajde da ja idem da ubijam policajce po ulicu i kad ga ubijem da kazem e izvini moja je greska, pozovi sad hitnu nek te spasu.

Znaci hocu kaznu za ovog decka ili odstetu u jer mi je prekinuo igru, ne osnovano me zatvorio, oduzeo mi vreme i naneo mi nemir u glavu.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Rekao sam adminu i nece vas vise dirati vezano za ime. Bit ce vam uplaceno 50K. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom