Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Kira Yazumi
Suspect ID
6827
Date of violation
Nov 20, 2021
Time of violation
19:53
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=E7WUHqs0vEc

KiraYazumi

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
69
Ovako, Vagos je pucao iz HQ, nema šta ja da objašnjavam više.

PS. Ako budete želili imam i svoj POV, okačio sam njegov je l' je mnogo bolji kvalitet snimka, ja jedva igram dok snimam.
 

Logmex Gambo | 1091

Zaprati me na ''YOUTUBE'' kanalu ! Logmex6
Leader of unofficial org
Joined
Sep 4, 2021
Messages
473
Imam Pov da je Kira Hteo to da uradi namerno da Vagosi Dobiju Warning, a ja kao Njegov Prijatelj da dodam njega u Org.
Pogledajte Pocetak i kraj snimka.
 
Last edited:

KiraYazumi

Player
Player
Joined
Nov 1, 2021
Messages
69
Pazi i da postoji tako neki POV, još bolje po mene, jer kao što svi znate, sama reč KORUMPIRAN je dozvoljeno.
Kao drugo to znači da kod mene nije postojalo MG-anje i sve je preko dobrog RPa odrađeno. Ne postoji pravilo koje kaže da ne možeš biti korumpiran, tako da moji zahtevi se slažu sa 100% pravila Grada.
Kao što znate dragi Vagosi, kao i Administracijo servera, Ja, kao i bilo ko drugi, može da ubaci nekoga bilo gde. To što su oni naseli, je druga stvar, kao i druga tema.
-Hvala na razumevanju.
 

.Matee Prior

Ayyyy, they done let the GDs in the door
Player
Joined
May 11, 2021
Messages
197
Pazi i da postoji tako neki POV, još bolje po mene, jer kao što svi znate, sama reč KORUMPIRAN je dozvoljeno.
Kao drugo to znači da kod mene nije postojalo MG-anje i sve je preko dobrog RPa odrađeno. Ne postoji pravilo koje kaže da ne možeš biti korumpiran, tako da moji zahtevi se slažu sa 100% pravila Grada.
-Hvala na razumevanju.
Jadno 🤡 🤡 🤡 🤡 🤡
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,123
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
ID 6827 dobit će kaznu za geto pravila 1.5
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom