Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
5179
Players nickname
Carlo LostHerr
Suspect ID
0000
Date of violation
Oct 18, 2022
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/Nq50iJ1Fw0o

Carlo LostHer

Purger Kuiz
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
186
ovo je Ogledalo grada , zvano FIB , pucaju na beskucnike koji nemaju za patike , uzas, jad zalost......
 

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
250
Carlo Losther, produzena ruka Matketa (sve radi u dosluhu sa njim da bi uspeo ono sto njegov pajtos nije) - dolazi da namerno nabija warn FIB, pri cemu trazim maksimalnu kaznu za ovaj pokusaj, nepravdu i nefer! Dolazi, bejtuje, bezi i prijavljuje isecen deo a ne ceo POV koji na njegovu nesrecu imam ja!

https://youtu.be/6XXxrtppxGk

ceo POV svega ispred posle: https://youtu.be/aRontp3lk0w

Carlo je pripadnik genga i dobio je info za dostavu oruzja kao i svi ostali sto su dotrcali ali zakasnili jer nisu imali razloga vise da budu tu kada je municija dostavljena.

I stalno radi ovo:
 
Last edited:

Carlo LostHer

Purger Kuiz
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
186
sakale kako tako pucas na biciklistu a zivot ti nije ugrozen svasta...... kako znas da sam pripadnik gang-a nosim crveni lw moze se kupiti za 2mil dostupan je svakome
 

Carlo LostHer

Purger Kuiz
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
186
Carlo Losther, produzena ruka Matketa (sve radi u dosluhu sa njim da bi uspeo ono sto njegov pajtos nije) - dolazi da namerno nabija warn FIB, pri cemu trazim maksimalnu kaznu za ovaj pokusaj, nepravdu i nefer! Dolazi, bejtuje, bezi i prijavljuje isecen deo a ne ceo POV koji na njegovu nesrecu imam ja!

https://youtu.be/6XXxrtppxGk

ceo POV svega ispred posle: https://youtu.be/aRontp3lk0w

Carlo je pripadnik genga i dobio je info za dostavu oruzja kao i svi ostali sto su dotrcali ali zakasnili jer nisu imali razloga vise da budu tu kada je municija dostavljena.

I stalno radi ovo:
za moju obranu ovo sam se isao slikati
 

Carlo LostHer

Purger Kuiz
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
186
a6274d3603397edb11e99ab0aa54af7ab92c278c5605e431a3f6948757b7a82a_1.jpg

Sto bi rekao Matke, ovo je diskord i OOC, tako da zna.Uzivajte pokusavajuci da nabijete warn. Lijep pozdrav. :D
 

Ell Pablo

Player
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
243
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zakljuciti ovu zalbu.
  • Nedovoljno dokaza.
  • Dostavite POV na kome se vidi celokupna situacija.
Imate rok 6h da dostavite novi POV
 

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
Koliko mogu da vidim, prolazite gdje je bila pucnjava vozajuci se sa tim Vasim biciklom kao da se ne bojite za svoj zivot. Vi onako mirno, lagano skakucete tu okolo, trazeci bilo koji dokaz da reportate.
Sljedeci put kada vec vidite da je pucnjava kod zgrade FIBa, molimo Vas da se sklonite, ako ste vec beskucnik kako kazete, potrazite socijalnu pomoc.
FIB mora da spasi ljude, kao sto ste i Vi mogli pomoci ovom neduznom covjeku koji je lezao bez svjesti dok ste vi kruzili oko njega biciklom. Bar ste mogli pozvati Hitnu pomoc.
LP
 

Carlo LostHer

Purger Kuiz
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
186
Koliko mogu da vidim, prolazite gdje je bila pucnjava vozajuci se sa tim Vasim biciklom kao da se ne bojite za svoj zivot. Vi onako mirno, lagano skakucete tu okolo, trazeci bilo koji dokaz da reportate.
Sljedeci put kada vec vidite da je pucnjava kod zgrade FIBa, molimo Vas da se sklonite, ako ste vec beskucnik kako kazete, potrazite socijalnu pomoc.
FIB mora da spasi ljude, kao sto ste i Vi mogli pomoci ovom neduznom covjeku koji je lezao bez svjesti dok ste vi kruzili oko njega biciklom. Bar ste mogli pozvati Hitnu pomoc.
LP
BABHABHABHHBAHA
 

Carlo LostHer

Purger Kuiz
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
186
Koliko mogu da vidim, prolazite gdje je bila pucnjava vozajuci se sa tim Vasim biciklom kao da se ne bojite za svoj zivot. Vi onako mirno, lagano skakucete tu okolo, trazeci bilo koji dokaz da reportate.
Sljedeci put kada vec vidite da je pucnjava kod zgrade FIBa, molimo Vas da se sklonite, ako ste vec beskucnik kako kazete, potrazite socijalnu pomoc.
FIB mora da spasi ljude, kao sto ste i Vi mogli pomoci ovom neduznom covjeku koji je lezao bez svjesti dok ste vi kruzili oko njega biciklom. Bar ste mogli pozvati Hitnu pomoc.
LP
wtf gubljenje bato
 

.Matee Prior

Ayyyy, they done let the GDs in the door
Player
Joined
May 11, 2021
Messages
197
Koliko mogu da vidim, prolazite gdje je bila pucnjava vozajuci se sa tim Vasim biciklom kao da se ne bojite za svoj zivot. Vi onako mirno, lagano skakucete tu okolo, trazeci bilo koji dokaz da reportate.
Sljedeci put kada vec vidite da je pucnjava kod zgrade FIBa, molimo Vas da se sklonite, ako ste vec beskucnik kako kazete, potrazite socijalnu pomoc.
FIB mora da spasi ljude, kao sto ste i Vi mogli pomoci ovom neduznom covjeku koji je lezao bez svjesti dok ste vi kruzili oko njega biciklom. Bar ste mogli pozvati Hitnu pomoc.
LP
Idi pusi kurac cijelom serveru i ne seri u 🤡 nitko te nista ne pita
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom