Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Animacije nad mrtvim tijelom I ID 6565

Status
Not open for further replies.
Your ID
24227
Players nickname
Don Yee
Suspect ID
6565
Date of violation
Oct 22, 2022
Time of violation
16:36
Proofs
https://youtu.be/7CrOddplfAo

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
igrali smo igru sa bocom pravilo je bilo da na koga stane on ima 3 sec da pobjegne a mi svako po metak da ga pucamo... uz to bila je zajebancija i igra i igrali su clanovi iz tvoje familije a to sto si ti toliki debil da ovo kacis to govori sve o tome kakav si idiot od djeteta..

POV ti je kraci od 1min.. ti radis MG na videu.. ovo nije nista kaznjivo nije rađena niakakva sex animacija nego smo kopali lopatama ja koliko znam kopanje lopatama pokraj mrtvog tjela je sasvim normalno jer kopamo rupu da ga gurnemo unutra.. a ti mali smrdo sto mislis da si pametan i da ces postici nesto sa ovim samo cu ti reci karma je kurva cuvaj se.. ;)
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
okej.sve se vidi u videu za ovo netreba 1min vidi se sto radite. nisam idiot od djeteta ali hvala ti mnogo, to govoti za tebe kakav si za svoje godine.ZZ
 

Cipi Raggazi

Player
Player
Joined
Sep 7, 2022
Messages
24
Konstantno krsite pravila, provocirate, psujete, udarate kolima pred event s izgovorom "niste mi se ucitali", a posle kad vam se nesto desi trcite i placete da vas je neko dirao, dobro procitaj sta cu ti sad napisati, necete imati mira dok se ne ugasite jer ste takvi kakvi jeste, nemate ni obraza ni muda da resite problem na normalan nacin vec se tu kacite po forumima i ubijate kao smradine. kao familija ste nula kao pojedinci ima vas i dobrih samo nazalost vam kvare prosek ovakvi kao ti sto kacis na forum najvecu mogucu glupost sto nije ni kaznjiva a 5 minuta pre toga se sprdas tamo s nama i igras istu tu igru sto i mi. Promenite ime iz godfather u crybabies vise vam stoji, sportski pozdrav.
 

Ell Pablo

Player
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
243
Nakon pregleda dokaza, odlucio sam prihvatiti ovu zalbu.
  • ID 27876 i 6565 ce biti kaznjeni za Generalno Pravilo 6.8.
  • ID 24227 ce biti kaznjen za MG.
  • Ograničeno je vršenje bilo kakvih amoralnih radnji u odnosu na osobu bez svijesti.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom