Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Wet_Mangano
Administrators nickname
Mujo_Mustafic
Date
Nov 17, 2021
Time
0:30
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Nji_v0G4_jc

WetWipe

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
26
Dobio sam ban za seksualnu radnju u kojoj kao sto se vidi na snimku nigde nije pomenuta ruzna rec, bukvalno je RP bio cenzurisan, moglo se naslutit samo ali nigde nisam nikoga uvredio niti upotrebio jednu ruznu rec. Trajanje ove sale je par sekundi i tu se zavrsilo.
Prijavu sam dobio iz osvete jer su ovi momci prekrsili brdo pravila i dobili su kaznu pa su prijavili sve igrace koji su bili u toj akciji kidnapovanja.
Pregledajte ponovo snimak i obratite paznju da nigde nije pomenuto konkretno sta ja njima radim, sta bih im radio ili sta zelim da im radim.
Nigde nije naglasena seksualna radnja niti upotrebljena psovka niti su forsirani da urade nesto. Igrac je slagao da sam ih terao da kleknu.
Prvi admin koj je pregledao je doneo pravednu doluku gde stoji da nema dovljno dokaza jer nije islo dalje od onoga sto je u snimku.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Nema veze da li je pomenuta ili ne, ocigledno je na sta se misli i ka cemu ja ta akcija vodila. "Ne volim zubice" izgovaras kada otkopcavas slic na /me samim tim svako nornalnog razuma moze da skonta o cemu je rijec, zbog toga si dobio ban na samo 3 dana. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom