Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Possible cheat / Bug abuse | 14515

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
26596
Players nickname
Kide_Lima
Suspect ID
14515
Date of violation
Oct 27, 2022
Time of violation
01:46
Proofs
https://youtu.be/NzF8gJghNv8

MarshalOG

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
89
Kakav crni cheat ili ba, desio se neki bug ocigledno to stoji te me nije stvorilo na motoru vec da hodam i video sam isto tako iz treceg lica vas, pokusao da sednem na motor ali nisam uspeo i na kraju me je kada je pocela trka ostavilo tu da nisam mogao nista, ni da pozovem administaciju niti da izadjem pa sam morao relog odraditi ili da trcim od markera do markera sto naravno nisam.
Ja se stvarno izvinjavam ali ne znam kako sam te diskvalifikovao iz trke a nije mi bila namera, otvoren sam i dostupan za svaku proveru a sto se tice baga ja to nisam nikako namerno uradio da bi se moglo definisati kao ba, jednostavno je do servera bilo ne do mene.
Hvala
 

Brzi

Player
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
44
Cuj cheat hahahahahahaahha. To ti je bug do cele trke nije nikakav cheat. POZDRAV BATOOOOOOOOOOOOO
 

Joe Hey

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Oct 24, 2021
Messages
83
Majku vam jebem svima iz vilendžersa cigani ste posrani posilovat cu vam svu vasu decu pojebat vam zene i dopustit mom prijatelju koji leži u umobolnici da vam pojebe mačke i pse, moga drugfa pederčinu Marka da i vas izjebe u šupak i sve moguće rupe u vašem tijelu zadat ću vama i vašoj djeci takve traume da će te i vi i vaša deca i cijelokupna rodbina zajedno sa mačkama i psima da hodaju unatrag cigani jedni dabog da crkli eto sada i da završili u 7. krugu pakla direktno poslani od boga, alaha i svih ostalih, majku vam jebem i nju ću vam izjebati majku vam jebem cigansku dabog da nestal ostruje tvom frizeru dok te šiša i da te na bazenu onaj ventil usisa i isisa sve tvoje organe i da se bazen zacrveni.
Sa poštovanjem, lijepi pozdrav i srecan sv. Luka.
Koji si ti umobolni bolesnik.
Zamolio bi administraciju da se ovo najstrožije kazni.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom