Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
13655
Players nickname
Nizzy Sosa
Suspect ID
25136, 19803, 25796
Date of violation
Oct 27, 2022
Time of violation
17:39
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=XggrWjyfJMA

arhusarjami

💦
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
403
namjerno nabijanje warnova prvo ste dosli pucali provocirali vredjali a onda ste se makli i vratili da bi nabili warn
 

Ivica

Player
Player
Joined
Aug 7, 2022
Messages
47
i vidi se da si snimao namjerno jel si na kraju iskljucio i prvo ukljucio kad si iso tako da namesteno
 

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
290
mi smo posli, vratili se kasnije isli do ovoga familija druga mi i vi nas rdmali
 

Rico Campbell

Player
Player
Joined
Jun 27, 2022
Messages
238
Dzaba kacis
Kao prvo ti si bejtao i vdmao
Kao vtoro ti si na provocirao i ako imas to celi pov okaci
 

arhusarjami

💦
Player
Joined
May 3, 2022
Messages
403
postavi sve postavi a mene zanima sto si record pustio svo vreme?namerno nabijanje warnova?nek proveri lepo admin zato sto ako nije bilo namerno ne bi on record svo vreme nego bi replay sacuvao ali ovo je namerno zato sto su nas pre prozivali i brojali nama u dvoriste
 

Nizzy Makoundou

Future As Culture💙🤍
Player
Joined
Jan 21, 2022
Messages
290
postavi sve postavi a mene zanima sto si record pustio svo vreme?namerno nabijanje warnova?nek proveri lepo admin zato sto ako nije bilo namerno ne bi on record svo vreme nego bi replay sacuvao ali ovo je namerno zato sto su nas pre prozivali i brojali nama u dvoriste
jel trazio pov duzi od minut razmisli malo, nije namerno nabijanje warna trazili smo kucu da opljackamo lol
 

Nikola Obama

Player
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
599
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 25136 dobiće kaznu za MG i Generalno pravilo 6.15
  • ID 19803, 25216, 25796 za Generalno pravilo 6.15
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom