Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Nevolja_Johnson
Administrators nickname
Bruno_Mora
Date
Nov 19, 2021
Time
17:23
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=lgk-J5C2oj4&feature=emb_logo

Xavi Lovell

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
36
Bruno_Mora mislim da nije ispravno postupio i zahtevam da mi se ukine kazna zato sto su
Androx_Haze i Bora_Haze dobili kick iz nase organizacije ( iz zelenih ) i dobili zabranu pristupa nasem HQ-u, oni se tu bune i ne zele da izadju iz naseg HQ-a mi ih tu ubijamo, oni se vracaju posle 2 minuta i opet izazivaju kao sto se vidi na snimku opet im je najavljeno da se udalje od HQ-a i da im je zabranjen pristup oni odbijaju to i ja ih pucam. Ja sam postupio ispravno po ovom getu pravilu i zelim da mi se ukine kazna zato sto nista
Dokaz:
 

Xavi Lovell

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
36
Izvinjavam se pogresno sam napisao, ja sam postupio po getu pravilu 1.10 i mislim da nista nisam skrivio. Hvala
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Na 0:10 se jasno vidi da si poceo pucati bez da si mu dao bilo kakvo upozorenje prije toga, ti tvrdis da ste ga ubili i da je on nakon 2 minute dosao opet tu, ako imas POV gdje se vidi kako ga prvi put ubijate i da mu je ovo drugi put da dolazi u roku od 15 minuta napravi novu zalbu sa tim dokazima pa cemo uzeti u obzir.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom