Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Crni_Don
Administrators nickname
Luka_Tomson
Date
Nov 21, 2021
Time
15:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Kmb3wvMNK6c&ab_channel=Dominikdomy

crni_don

Beginner
Leader of unofficial org
Joined
Oct 18, 2021
Messages
5
Postovani,
Zelio bih
vam ovim putem reci da je kao na snimku sto cete vidjeti dosao prvo jedan admin i rekao da je sve u redu te dolazi doticni Luka Tomson i naravno govori kao sto cete vidjeti da je to pg.
Nakon sve te havarije koju vidite tu dobio sam mute 60 minuta odlazim u FIB zovem Editu da dode da me unmuta na 5 minuta da popricamo da vidimo dali cu se zaliti ili necu te mi govori da ona smatra da se GLE vozilo smatra SUV vozilom.
I ja sam u svemu tome to ona moze priloziti video tada snimao nisam rekao sta bi sad trebao otici na diskord zvat head admine i psvovat tom luki majku mrtve i tako..
U smislu da sta bi trebao odlazim na diskord gdje se nalazimo ja Nikola Obama, Kira voda plavih, Ryan, Luka Tomson i di ja normalno pricam nikoga licno nisam uvijedio da sam rekao to navedeno sto sam rekao pred Editom da cu reci vec sam normlano pricao u to ja dobijam kaznu od Luke za PG u zatvoru zavrsavam.
Cujem se sa Editom gdje me zove u call te mi kaze da su imali sastanak i da nisam pogrijesio ja vec Luka i naravno Luki je ego bio pogoden jer je failo i naravno uhvatio se za to sto sam rekao "STO BIH MU TREBAO OTICI U DISKORD I RECI ONO STO SAM VEC NAPISAO GORE" ali mu ja to u lice licno opsovao nisam vec sam se suzdrzao isao normalnim putem.
Govori mi Edita da ce ga pozvati da mu se ispricam na sto sam ja rekao da cu svakako napraviti jer sam mmu htio pomoc i da oni ne ispadnu tu kao kauni di jedan kaze moze jedan ne moze. Kada je dosao ja sam mu se vise puta ispricao svjedoci su Kira voda plavih, Edita gdje on govori nene ja ti necu skinuti Ban.. mogao sam dobiti mute radi toga sto sa rekao "STA BI TREBAO OTICI" a ne da sam mu u lice rekao pa okej vec sta bih trebao to je nesto drugo.
Molio bih da se razmotri ovaj slucaj ovako preko foruma jer EDITA je rekla da je on u krivu da je GLE, SUV vozilo i da ja nisam vozio 5200 vec najvise u jednom trenutku 105 dok su oni vozili sa oruzjem u rukama napravili pg po 90 stupnjeva.
TAK SE MOZE CUTI DA SE DOTICNI ADMIN LUKA I GOSPODIN STRANAC KOJI JE PRIJAVIO MOJ PG DOK JE ON NAPRAVIO 2 LIJEPO POZDRAVLJAJU.
Hvala
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Molim vas napravite novu zalbu napisanu u pravilnom formatu ( ispravite naslov ). Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom