Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Siya Ashe

Player
Player
Joined
Oct 12, 2021
Messages
152
Necu da spamujem i da se ubacujem u temu, ne znam ko je covek ali i nas prijatelj iz nase porodice je imao isti ovaj "bug" ili sta god da je.. pucalo ga 4 coveka i nista.. ima POV i sve..
 

strickeN

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
25
Previse se ovaj lik porta da bi to moglo da se nazove lagom, ovo je 99,9% cit. Bas bih voleo da vidim POV od ovog lika
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,123
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • ID 1635 neka postavi svoj POV ovdje u roku od 6h
 

dankurrr

I FEEL LIKE IM GUCCI MANE IN 2006
Player
Joined
Oct 30, 2021
Messages
185
ovo je lepo lag, u ovom videu (
) vidi se kada ga pucate da se non stop teleportira iza kuta, i jos ako ste igrali na engleskom serveru znacete da se desi bug (od velikog pinga) da kad ga netko pogodi, health mu se vrati natrag na koliko je bio prije nego sto je dobio damage, isto se meni desili jucer pogodio me lik i meni se vratio sav hp
 

Miki

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
526
ovo je lepo lag, u ovom videu (
) vidi se kada ga pucate da se non stop teleportira iza kuta, i jos ako ste igrali na engleskom serveru znacete da se desi bug (od velikog pinga) da kad ga netko pogodi, health mu se vrati natrag na koliko je bio prije nego sto je dobio damage, isto se meni desili jucer pogodio me lik i meni se vratio sav hp
Pa zbog laga dobijes aimbot?
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,123
Neka POV postavi samo osoba od koje sam POV trazio ( ID 1635 ) i molim vas bez offtop komentarisanja
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,123
Svi naredni offtop komentari ce biti kaznjeni banom na forum
 

.Matee Prior

Ayyyy, they done let the GDs in the door
Player
Joined
May 11, 2021
Messages
197
Moj pov
GTA5_2021-11-18_16-38-01.png
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom