Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Players nickname
Mainne Bestia
Administrators nickname
Rasco Killa
Date
Nov 21, 2021
Time
00:00
Proofs
https://streamable.com/2tjn3y

Mainne Flawless

10764
Player
Joined
Nov 13, 2021
Messages
156
Zdravo,

tako da sam radio svoju stvar kao i obično pljeskajući 1v3 i kada sam ih ubio, otrčao sam do tamo tela da pokupim oružje i admin ID:17 spvans na meni i kaže mi da pljačkam tokom borbe pištoljem rekao sam mu da nije bilo borbe pištoljem događa. Pa je rekao da pljačkam sa oružjem u ruci. Pitao sam ga koje pravilo kaže da to ne možete da uradite, a on je samo rekao da ne poštujem administratore. Ne znam kako sam omalovažavao administratore za koje sam se u tom trenutku osećao kao da me optužuje za bilo šta i da samo pokušava da me uvede u nevolje za bilo šta, samo sam pitao po kom pravilu će me optužiti. Nije mi pročitao pravilo i dozvolio mi je da kažem da ako nije napisano nije pravilo, pa samo zadržite to u pozadini svojih glava. brzo napred, naterao je još jednog administratora da spvan i počeo da priča srpski nakon što je sve vreme pričao sa mnom na engleskom, a onda me isključio jer sam pričao engleski kada je to bila OOC situacija i on je samo pričao sa mnom na engleskom tako da ne razumem poentu to, onda me zatvori za neuspeh rp bez razloga jer ne postoji pravilo koje kaže da ne možete pljačkati sa pištoljem u ruci. Na kraju i ako postoji pravilo koje to kaže, molim vas, voleo bih da znam koje pravilo brojeva. Zaista sam razočaran ovom akcijom administratora, hvala i ugodan dan.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom